Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit kell nézni telefonvásárlás...

Mit kell nézni telefonvásárlásnál?

Figyelt kérdés

Azt szeretném kérdezni hogyha elmegyek androidos telefont venni ( belépő szintűt ) akkor milyen adatokat kell nézni?

Pl. RAM .és mennyi az elfogadható?

vagy belső tárhely ,,ha pl 150 MB az sok vagy kevés és ha microSD-vel bővíthető akkor nem mind 1 h mennyi a belső tárhely ?

Előre is köszönöm a válaszokat :)



2012. júl. 5. 02:29
 1/5 anonim válasza:

mikor feltelepítesz valamilyen alkalmazást akkor nem mindig engedi a sd kártyára rakni, de egy idő itán mind1 engedi vagy nem elfogy a belső memória úgyhogy kell az a sd kártya... rootolással+rom megoldható több lesz a "belső" memória.

nekem Zte Blade-m van kb annyi a belső memória és nekem kevés volt, most rootolva van... sokkal jobb

2012. júl. 5. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
*után
2012. júl. 5. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ami számít: (alsó-közép kategória esetén)

Processzor - lehetőleg armv7, ~1000 mhz legalább

Memória - minél több

Kijelzője -mérete és felbontása, legalább 320x480 de inkább 480x800


Ram - a ram szolgál az alkalmazások telepítésére, futattására.

Nem minden alkalmazás helyezhető át az SD kártyára, csak ami támogatja azt, illetve az áthelyezhető alkalmazások se teljesen, egy részük a belső memóriában marad. A widgetek se helyezhetőek át, mert akkor nem használhatóak widgetként.

Ezért kell minél nagyobb belső memória.

2012. júl. 5. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Például egy angry birds mennyit foglal a belső memóriából és mennyit a ram-ból ?

Általában mennyit szoktak foglalni az egyszerűbb app/játék-ok ?

2012. júl. 5. 14:06
 5/5 anonim ***** válasza:

Elöször is, ha sd kártyát veszel, akk legyen több 16 gb-nál, azért mert okos teló, egyenlö a jo videoval, képpel, alkalmazásokkal, egy szánalmas kis 2 gigás m. Kártya észre sem veszed, 2 hét alatt betelik. Am nekem is zte-m van (Skate) sztem nagyon jó kis teló, pengéles kèperyövel (ebböl a szempontból nem ajánlom a samsung galaxy minit). A zte nagyon jo telokat gyárt, nagyon olcsón. Szval a a samsung egy 80 ezres galaxyt akar rád sózni...neemár!! A zte-ben minden megvan ami kell, (és nem véletlenül a 4. legjobb mobilgyártó

cég). Mennyi pénzt akarsz áldozni erre?

2012. júl. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!