Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hova tűntek az SD kártyáról...

Hova tűntek az SD kártyáról az alkalmazások?

Figyelt kérdés
Reseteltem a telefonomat (samsung galaxy gio) csak a telefont, sd kártyát és sim kártyát kiszedtem, de amikor visszaraktam az SD-t nem kerültek vissza az alkalmazások, amiket az SD-re raktam, de a fájloknak rajta kell, hogy legyenek, mert nem szabadult fel memória rajta. Hogyan tudnám visszahozni őket?

2012. júl. 5. 11:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Újra letöltőd, telepíted.

A reset törölte a belső memóriát.

2012. júl. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De az SD kártyát kiszedtem. Arról nem is törölte, mert el van foglalva rajta rengeteg hely. De nem jelzi a telefon.
2012. júl. 5. 11:34
 3/6 anonim ***** válasza:
Az SD kártyára nem a teljes programot teszi át, egy kis része a belső memóriában marad, ezt törölted, ezért most az oprendszer már nem ismeri fel.
2012. júl. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
akkor formázhatom az SD-t is? :D
2012. júl. 5. 11:52
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezért kellett volna a reset elött egy backup programal az alkalmazásokrol egy mentést csinálni, a mentett alkalmazásokat most vissza tudnád telepíteni.


De ez a tanulópénz, talán majd legközelebb...

2012. júl. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
tudnál backup programot mondani?
2012. júl. 5. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!