Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nyaralni megyünk, a telefonomo...

Nyaralni megyünk, a telefonomon van navigációs eszköz, hogy tudom út közben ingyen használni, mindenképp kell hozzá wifi?

Figyelt kérdés

2012. júl. 5. 13:56
 1/7 anonim ***** válasza:
milyen teló? Amúgy se wifi, se moblilnet nem kell. A lényeg a gps offline is működjön. Tehát a program olyan legyen. Gondolom akkor a teló alkalmas a jel vételére is... Oszt ennyi a lényeg. A mobilnet csak segít a jel gyors megtalálásában. Wifit felejtsd el. Erre nem jó, max tervezni, de a kocsival pl ha mész hogy fogod a jelet????
2012. júl. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Reflexx válasza:
Rakd fel az IGO nevű programot ahoz csak GPS kell.
2012. júl. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Samsung Galaxy Ace-om van
2012. júl. 5. 14:07
 4/7 anonim ***** válasza:

Jó lett volna a ha telefon típus írsz, vagy oprendszert esetleg a navigáicós programnak a nevét ami rajta van.

De ha online navi, akkor oda mindenképp kell net. Az mindegy, hogy wifi (erre mondjuk pl. egy autópályán elég kicsi esély van) vagy mobilnet, csak legyen net, mert a neten vannak a térképek.

Mondjuk a google maps az egyre jobban támogatja az offline működést, annál elég ha a tervezési fázisban kap netet.

A teljesen offline működő programokhoz meg semmilyen formában nem kell net.

2012. júl. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

iGO8, Sygic, Navigon, Navitel, stb.


Offline gps progik.Letöltöd valahonnan, és kész is.

Én az iGO-t preferálom.

2012. júl. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=rZAqLuYm1dU&feature=plcp


Itt az én iGO videóm nyugodtan megnézheted ott vannak a leírásba a linkek is.

2012. júl. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én is az iGO- t ajánlom mert van benne Pákó hang :DD
2012. júl. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!