Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Frissítettem a Sony Ericsson...

Frissítettem a Sony Ericsson Live with Walkman-telefonomat 4. 0.4-es android rendszerre, és az asphalt 6-nál Pl:mikor nitrózok, nem a lámpa fényét addja hanem kikockázza az egészet. Frissítés előtt minden rendben volt. Ez miért van?!

Figyelt kérdés
2012. júl. 5. 14:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán még nem teljesen kompatibilis az android 4-el...
2012. júl. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Olyannyira nem, hogy pl. nálam xperia pro-n kivétel nélkül összeomlik. Szóval beszoptuk Béláim! Már ott tartok, hogy vissza fogom tenni a 2.3-mat! S ha már szintén SE tulaj vagy... Lassulást nem érzel? Nekem határozottan lomhább lett a telefonom.
2012. júl. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem lett lasabb......gyorsabb se sokal max egy kicsivel :D
2012. júl. 5. 18:32
 4/5 kuti92 válasza:
Esetleg valakinek nem volt olyan gondja Live-on, hogy ha feltette a 4.0.4-es frissítést, nem tudott képet csatolni névjegyekhez? Mert én mióta frissítettem, azóta akárhányszor képet akarok csatolni egy kapcsolathoz, minden egyes alkalommal lefagy a telefon, és nem tudom, hogy ez most szoftver vagy hardver hiba lenne...
2012. júl. 24. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Volt egy ismerősnek ilyen...


De kb. lexarta...

2012. júl. 24. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!