Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Leesett az Iphoneom! Ez...

Leesett az Iphoneom! Ez lehetséges?

Figyelt kérdés
Kint voltam az udvaron és a széken hagytam az iphoneom.Mentem oda és ott hevert a földön , képernyővel....Átvizslattam a képernyőnek semmi baja...Talán a szélén van egy kis ütődés de szerintem az is csak annyi,hogy a fólia felszakadt.Szóval lehetséges,hogy ennyi a baja: Fólia itt-ott felszakadt,a szélén a tok megütődött??? Ugye az nem lehet,hogy a tok alatt az Iphone-nak is van baja?Csak mert nem akarom a tokot leszedni..mert nagyon nehéz..

2012. júl. 5. 17:45
 1/4 csez ***** válasza:
Próbáld ki, ha működik, akkor szerencséd volt :-)
2012. júl. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Óhh semmi baja az ég világon...Csak olyan bosszantó,hogy vigyázok rá és magától leesik........ :/És még csak nem is láttam,hallottam.
2012. júl. 5. 18:43
 3/4 anonim ***** válasza:

Pár hete velem is ez volt. Én nem rakok rá tokot, mert eddig még nem találtam olyat, ami tetszik. De nem is szoktam leejteni. Nos, egy szombati napon láttam egy műanyag tokot, megvettem. Rá fél órára éppen bevásároltam, és telefonáltam. Közben leejtettem, kb. 180 cm magasról. A tok megsérült, de remek szolgálatot tett, mert különben szarrá tört volna a telefonom.

Szerencséd volt neked is.

2012. júl. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát igen... :D De az a furcsa,hogy képernyőre esett és nem lett baja !! De hálát adok az istennek.Nagyon sokat megszenvedtem ezért a telefonért és nagyon szeretnék rá vigyázni :)
2012. júl. 9. 01:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!