Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket választanátok? Sony...

Melyiket választanátok? Sony Ericsson Xperia Arc S vagy Sony Xperia Sola?

Figyelt kérdés
Most lesz először androidos telefonom és érdekelne hogy melyik telefont lenne érdemesebb megvenni. Telenornál fogjuk venni üzleti tarifába. Mindkettő 59990 Ft-ba kerül. Az ár ugyanaz de gondolom sok különbség van a 2 telefon között. Processzor, kijelző stb. Játékra és netezésre kellene elsősorban. Még nem láttam egyik telefont se élőben de a sola kinézete nekem kicsit fura. Talán megváltozna ez ha látnám élőben. Leírnátok nekem hogy melyiket miért lenne érdemesebb megvenni? Hamar meglehet szokni az android operációs rendszert?
2012. júl. 5. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Sola 2 magos, arc s 1. arc nagyobb sola 3,7collos. én a solat választanám.
2012. júl. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szia! Szerintem inkabb az Arc s-t vedd meg, mert annak nagyob kepernyoje van es a kameraja is szebb fotokat keszit. Az android operacios rendszert nagyon konnyu megszokni nekem mar karacsony ota most van a masodik andrioidos telefonom, es imadom. NAgyon konnyu kezelni, nagyon gyors. Szerintem inkabb az arc s.
2012. júl. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
csak az a baj hogy a telenornál már arc s az árlistában úgy szerepel hogy korlátozott és kifutó, tehát nem nagyon lehet már kapni.
2012. júl. 7. 16:36
 4/5 A kérdező kommentje:
és neked milyen telefonod vanM
2012. júl. 7. 16:36
 5/5 anonim ***** válasza:
én első válaszoló vagyok. HTC Sensation. csak htc-re cserélném :)
2012. júl. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!