Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudnátok mondani olyan offline...

Tudnátok mondani olyan offline gps amibe nem csak mutatja de MAGYARUL mondja is az útvonalat?

Figyelt kérdés

ha egyáltalán van ilyen


plusz kérdésem van olyan ilyen 3d-s a térkép? pl.: látom az épületeket


telefonom se xperia mini pro (4.0.4.)


köszi



2012. júl. 5. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=rZAqLuYm1dU&feature=plcp


Itt az én iGO videóm nyugodtan megnézheted ott vannak a leírásba a linkek is.

2012. júl. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ez 1.80GB de nekem csak 2gb-s a kártyám ha ráteszem le kell tötrölnöm mindent=nem éri meg mőás megoldás?
2012. júl. 7. 16:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Aztán minek neked teljes Európa térkép??? Nem muszály mindet rámásolni. Csak azt amire neked szükséged van.
2012. júl. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

SZIA köszi most már ráfért de van 2 bajom is


1) nem akar gps-t találni

2) láttam a vidóba hogy van paraszt hang is olyat hogy lehet letölteni hozzá?

2012. júl. 8. 18:37
 5/5 anonim ***** válasza:

1. Remélem azért nem épületben próbálkozol. Vidd ki a szabadba ahol tisztán látszik az égbolt.Lehet 1-2 perc de lehet hogy akár 10-15-20 percbe is beletelhet mire jelet talál.Ha már egyszer talált akkor utána már gyorsabb lesz.


2.Feltöltök neked egy komplett csomagot egy letöltő oldalra,a linket elküldöm pm-ben.

2012. júl. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!