Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet sony ericsson...

Hogyan lehet sony ericsson x10 mini pro-t frissíteni?

Figyelt kérdés
Van egy Sony Ericsson XPERIA X10 mini PRO mobilom amin 2.1 -es android van rajt. Az androidot szeretném frissíteni de nem tudom hogyan álljak neki. Ha valaki ért hozzá vagy már csinált ilyet akkor légyszi irjon!! ja és még valami nem szeretném boltba vinni és ott frissítetni!!!

2012. júl. 5. 22:56
 1/4 anonim ***** válasza:

2.2-re:


[link]


2.3-ra


[link]

2012. júl. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Beviz Elek ***** válasza:

Saját tapasztalat:

legjobb rom: mini cm7 2.2.1 + naa 12 kernel! Ez egy 2.3.7es rom, az eddigi leggyorsabb, legjobb amivel találkoztam (kivéve a launcher, a zenelejátszó benne, de azt lecseréltem flashtoollal).


A 2.2esek gyengék, a 2.3 sokkal fejlettebb, gyorsabb, több cuccot tartalmaznak.

A 4.0 jól halad, de még sok a hiba, elég lassú. A fejlesztéssel haladnak, de kell egy kis idő mire kiforr a dolog!

2012. júl. 6. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi
2012. júl. 6. 14:46
 4/4 Cloofer ***** válasza:
Csak tudnám hogy ehez a kéréshez hogy jön a Minecraft meg a Photoshop (kulcsszavak) xD
2012. júl. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!