Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most kapom meg az első Android...

Most kapom meg az első Androidos telefonomat, egy Samsung Galaxy S3-at. Pár appot mondanátok, hogy mit érdemes rátenni?

Figyelt kérdés

Lenne egy-két kérdésem is: Mit takar a root-olás? Tényleg garanaciavesztéssel jár? Szeretnék belőle egy nagyon komoly telót kihozni, több tíz alkalmazással, esetleg valamire "specializáni. Pl.: profin WI-FI törés, Bluetooth törés, elég komoly játékok, stb. Ötletek?

Köszönöm a válaszokat!:)



2012. júl. 6. 01:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

WPA2-es kódolású wifi-t elég komoly eszközökkel is csak percekre tudnak feltörni, azzal nem érdemes kísérletezned. Persze a jelszófeltörés egész más, de az eltartana egy darabig a jelszóerősségtől függően, akármi is dübörög a masinában. A komoly játékok meg nem ingyen vannak, tehát bárki bármit mond, amivel segíthetne, ráb@szhat a jelen állás szerint.

A legjobb tanácsom: fordulj a barátunkhoz, a neve GOOGLE.

2012. júl. 6. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Már nézelődtem, de fórumokat, kereskedőket, meg webshopokat dobál ki, meg temérdek mennyiségű videót. Azért köszi!:)
2012. júl. 6. 02:05
 3/18 anonim ***** válasza:
Szerintem sok lesz neked elsőre az a galaxy s3 válassz inkább valamit inkább a középkategóriából sony xperia u,sony xperia sola l,alcatel ot 995, sony ericsson xperia arc s esetleg vagy sony ericsson xperia neo v
2012. júl. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Köszi, de már meg van rendelve. Szerintem a többi is ugyan azt tudja, mint a Galaxy, csak rosszabb/lassabb minőségben, de ez csak az én véleményem. Engem igazából az Android része érdekel, amely mindegyikben a közös. Szeretnék rá temérdek mennyiségű játékot, appot és gondoltam, hogy ha már ilyen telefonom van(lesz), akkor szeretném valami komolyabb feladatra "felkészíteni" ha már egy ilyen komoly telefon jutott a kezembe.:D
2012. júl. 6. 11:07
 5/18 anonim ***** válasza:
Abban nincs ogazad hog ha olcsóbb akkor rosszabb. Pl a sony xperia P is asszem olcsób és alumínium borítása van vagy az xperia s is.olcsóbb amugymeg a sony is nqgyon jól optimizálja az androidot. Abban meg igazad van ha már a kezedbe jutotott egy.ilyen teló akkpr érdemes.kihasználni.
2012. júl. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 fairi1 ***** válasza:

Először majd agyári alkalmazásokkal barátkozz meg,utána döntsd el mi hiányzik neked. Következő lépésként nézegesd a marketet, kategóriák szerint, játékokat, élményeket, pontokat! Látod majd vannak fizetősek és ingyenesek.

ha nem akarsz fizetni akkor majd warezoldalakon megtalálod,és azt is könnyen tudod majd telepíteni, csak engedélyezned kell a veszélyes forrásból való telepítést!

[link]

itt alkalmazástesztek vannak!


itt alkalmazások:

[link]


itt egy nemzetközi rommer fórum, root, hack minden ami szem-szájnak ingere

[link]


[link]

magyar fórum felhasználásokkal, regizz ide is! itt kérdezz ne a gyk-n, itt tuti szakszerű segítség lesz azonnal! nem mindenféle sony fanatikus okoskodását kell hallgatni.


és jól döntöttél, HA van kereted mindig a csúcsmodellt érdemes megvenni, minden szinten jó a támogatás, felesleges pénz kidobálni alsóbb kategóriás androidos telefonoknak amelyek egy része ipari hulladék! felesleges végigmenni a lépcsőfokokon én is így csináltam, azonnal S2 és végül kitanultam android lelkét, Csak ne siess sehova mert hibázni fogsz és bajok lesznek!

4 maggal még 2 év múlva is a felsőkategóriát fogja képviselni!

2012. júl. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Én a hardverre értettem a minőséget, de eléggé félreérthetően lett megfogalmazva.
2012. júl. 6. 14:54
 8/18 anonim ***** válasza:
Látszik, mennyire tájékozatlan vagy, hardverben semmivel sem rosszabb a minőségük, sőt, rengeteg hasonló tudású telefon van ebben ah ázban. Produkált ilyet a Huawei, a HTC, és azért ne feledkezzünk meg az Xperis S és P-ről sem. A kölönbségek miliszekundumokban mérhetők ebben a kategóriában, a felhasználó legfeljebb olyan külső jegyeket vesz észre belőle, mint a kevésbé rikító kijelző, vagy az üzemidőbeli különbségek. Márpedig az az S3-nak nem erőssége :P
2012. júl. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 fairi1 ***** válasza:

Én kezemben volt mind a xperia P és S, és nem vágottam hanyatt, többször fogtam kezemben S3-at, és az xperiák közelébe se tudnak érni. Kijelző meg egy átlagos TFT kijelző, IPS-hez és SLCD-hez viszonyítva is alulmarad!

Nem rosszak, launcherük nem jön be, de az lecserélhető, ám vhogy nem értem gyk-n miért verik páran rá a nyálukat..

Talán xperia sola egy kicsit különleges a floating touchjával de a szoftver sajna alig használja ki a technológia lehetőségeit.

2012. júl. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:

Skype

speed monkey

Pics art kids

speedx 3d

koi free live wallpaper

Logo kvíz

Talking gina

2012. júl. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!