Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ZTE Arizona, mi a véleményetek?

ZTE Arizona, mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2012. júl. 6. 19:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Vélemény = ez a telefon egy rakás sz..ar !

[link]

itt ez a telefon 28 ezer forint...na most az nem kifejezés hogy mennyire nem éri meg az árát.

Ha azért kérdezed mert meg akarod venni akkor ne tedd mert 28 ezerért sokkal jobb telefont is kapsz.

[link]

Ez a telefon fényévekkel jobb ennél a ZTE-nél.

Mindenben jobb nála , még árban is.

Ha venni akarsz akkor mindenképpen ezt választ és nee a ZTE-t!

2012. júl. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Telefont keresek,de nem kifejezetten ZTE kéne,csak nem néz ki rosszul,de olvastam h túl sok mindent akartak beletuszkolni a gyártók,így elég sz.r lett.ezért gondoltam megkérdem h tényleg ilyen rossz-e
2012. júl. 6. 20:50
 3/6 A kérdező kommentje:
az Y200 nagyon tetszik,mindenben megfelene,de arról meg semmit se találtam,csak teszteket láttam.ráadásul az ára kicsit magas,remélem meg is éri
2012. júl. 6. 20:51
 4/6 anonim ***** válasza:

28 ezer forint és igen nagyon megéri

nagy kijelző 3,5" és egész jó felbontás 360x480

kamera 3 Mp ,800Mhz processzor ,stb

ebben az árkategóriában egyenlőre verhetetlen telefon

itt van a teszt és van benne videó is : [link]

jó kis telefon :)

2012. júl. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szerintem is megéri! Nekem most ilyenem van nagyon be jön!A telefon már 1 ideje megvan de még mindig szeretem!Szerintem legalább ér annyit mint a többi telefon!

:D

2012. aug. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nem miden zte szar de az arizonna az nagyon

nekem blade 3 mam van az 1000x jobb de még a huaweii ascend y 200 at is veri

2013. febr. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!