Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért vannak sokan úgy oda az...

Miért vannak sokan úgy oda az Iphone-ért?

Figyelt kérdés
Szerintetek milyen telefonok ? Mert nekem egyáltalán nem jönnek be .
2012. júl. 6. 19:50
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
59%

Mert nagyon nagy tudású , jó minőségű termékeket csinálnak.Bár aki nem üzletember az nem tudja kihasználni minden funkcióját.


Az összes Apple termékért oda vannak az emberek, főleg a jenkik.

2012. júl. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim válasza:
59%
A márkát kell megfizetni, konkrétan az iphone a gazdagok státusz szimbóluma.
2012. júl. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim válasza:
34%
Csak a márka miatt.Milyen telefon egy szar .. akár csak a többi apple termék kivéve 1-2 dolgot és azért van olyan nagy sikerük mert egy ipart építenek az egészre mindenféle dolgot amik szükségessé teszi az embereket hogy legyen apple termékük.
2012. júl. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
40%
Az iPhone egyáltalán nem szar de csak igazán a gazdagok engedhetik meg maguknak mert drágák.És túl nagy hipe-ot csináltak belőle az iPhone 3g megjelenése után.
2012. júl. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
52%

Egyszer volt apple termékem, G3 mas notebook.


Véletlenül erősebben nyomtam mega csuklótámaszt a touchpad mellett, és megállt benne a vinyó...


Köszönöm többet nem kell machintos.

2012. júl. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Csak nálunk ilyen drága, mert a forint, stb.. Külföldön megkapod annyiért, mint nálunk egy átlagos telefont.
2012. júl. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
52%

Kevés prémiumterméket gyárt az Apple ezeket viszont jól összerakja, összehangolja (a hardvert a szoftverhez). Az egész úgy van megtervezve, hogy fél óra után már magabiztosan tudod kezelni.


Az apple termékek egymással remekül együtt tudnak működni. Azért is terjedt el azok körében a használata akik nem rendelkeznek (és nem is akarnak rendelkezni) magasabb fokú műszaki vagy szoftveres tudással. Vagyis leszarják hogy mitől meg miért megy, meg azt is hogy esetleg hogyan mehetne jobban vagy másképpen. Nem akarják saját logika szerinte használni vagy moddolni. Egyszerűen csak használni akarják.


Ez sikerélményt ad bárkinek. A "hősidőben" egy jó windowst összerakni és stabilan üzemeltetni nem volt egy mindennapi mutatvány. A mac-nek nem volt szüksége különösebb törődésre. És ez csak egy példa a sok közül.

2012. júl. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
39%
Talán azért, mert ez az egyetlen olyan telefon, ami jól kezelhető, sokmindent tud, és jól is néz ki. A gazdagok státusszimbóluma, meg hogy csak a gazdagok engedhetik meg? Lol, el vannak itt tévedve egy páran, jobb helyeken mindenkinek iPhone-ja van, egyáltalán nem a gazdagok szimbóluma. Szerintem jó telefonok, nekem is ilyen van.
2012. júl. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy tény bár a legdrágább árkategóriában van de azon belül kb a középár kategória. Az android azért tűnik olcsóbbnak mert nem csak a SGS2-3 meg társai ülnek a polcon. Nekik több a választék. Az apple gyárt egyet.
2012. júl. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim válasza:
Amúgy nem értem, miért kell más VÉLEMÉNYÉT lepontozni.
2012. júl. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!