Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony ericsson xperia mini pro...

Petko333 kérdése:

Sony ericsson xperia mini pro micro usb kábele tönkrement és néha nem müködött rendesen szerintetek lett valami baja a mobiltelefonnak az idő alatt?

Figyelt kérdés

az volt a hibája hogyha rákötöttem gépre nem töltött meg nem tudtam átvinni fájlokat a gépről a mobilra.

azt szeretném kérdezni hogy lett e rejtett hibája?

(azóta a mobil hibátlanul müködik)

meg ha lett is baja akkor mi romolhatott ez a telefonban?



2012. júl. 7. 11:32
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy a telefon ettől elromlott volna.
2012. júl. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Vegyél egy új usb kábelt, vagy ha van otthon elfekvőben(gondolom igen), akkor használd azt.A telefonnak ettől nem lesz/nem lett baja.
2012. júl. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
kösz a válszt ZÖLD KÉZ MINDENKINEK! de ha tönkre ment volna valami benne az az aku lehet vagy mi ??
2012. júl. 7. 11:46
 4/22 anonim ***** válasza:
nem mehet ötnkre semmi! Ha elromlik a kábel akkor már nem közvetít a telefonhoz és olyan mintha rá se lenne kötve!
2012. júl. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Akku, esetleg nagyobb bajnál maga a telefon alaplapja. Bár utóbbihoz azért egy túláramos USB port is kellhet. Ami még baj lehetett volna, az az, hogy tönkreteszed a telefonon az USB portot, mert feszegeted benne a kábelt. De mivel nem tetted, így működik.
2012. júl. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
nem a kábel tört meg hanem a micro usb feje amit bedugom a mobilba az nagyon sokszor nem érintkezik és azért gondoltam hogyha a pozitiv fele érintkezik de a negetiv fele nem és igy zárlatos lesz a mobil.
2012. júl. 7. 11:51
 7/22 anonim ***** válasza:
Ebben nem vagyok nagy szakértő de az áram csak akkor vándorol, hogyha pozitív és negatív része is érintkezik! Lásd madarak! Azért nem csapja őket meg az áram amikor ülnek a villanyvezetéken mert nem érnek földhöz, vagyis nincsenek földelve, tehát nem tud rajtuk áthaladni az áram!
2012. júl. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

válaszoló : # 5/6

na épp ezaz,a haverom feszegette a micro usb fejet ami bemegy a mobilba én pedig ugy progáltam használni.aztán rájöttem hogy valami baki van.aztán derült ki tönkre vágta a kábel fejét

2012. júl. 7. 11:56
 9/22 A kérdező kommentje:
*jah azt elfelejtettem hozzáteni hogy a haverom a ö mobiljába feszegette a usb portot,ami tönkrement a kábelbe nem gyözöm hang sulyozni. (és amikor bedugom a mobilomba nagyon mozog) ám remélem hogy ugy van ahogy az egyik válaszoló mondta ha nincs pozitiv töltés akkor a negativ sem megy.
2012. júl. 7. 12:04
 10/22 anonim ***** válasza:
Vegyél újat az a legbiztosabb! Ha tönkreverted volna az aksit az már látszana!
2012. júl. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!