Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kezelhetem Androidról a...

Kezelhetem Androidról a gépemen lévő adatokat?

Figyelt kérdés

USB kábel, vagy internet segítségével ez lehetséges ? Közvetlen WiFi kapcsolat ki van zárva, a gépen nincsen WiFi vevő. PC-ről tudom kezelni az SD kártya mappáit, miértne működne fordítva is ? Igazából nem tudom mi értelme lenne a dolognak, de biztos tudnám használni valamire.

Gép: Win7 Ultimate 32bit

Mobil: Android 2.3.6 (Alcatel OT-995)



2012. júl. 7. 14:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Legfeljebb úgy, hogy letöltöd a gépedre meg a telefonokra a TeamViewer nevű programot. Máshogy szerintem nem igazán...
2012. júl. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ahogy elöző is írta, team viewer.

Illetve különböző távíránítós progik :)

2012. júl. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

TeamViewer nagyon brutális, ha egy játék kis képernyőn van, akkor akár játszhatok is vele xD Sajnos ebben az esetben akad, de fájlok.kezelésére tökéletes.


Kérés: lehet benne háttérbeli munkát végezni ? Pl. öcsém játszik a gépen, én meg közben teljesen láthatatlanul szöveget szerkesztek, és elmentem egy mappába, fájlokat másolgatok, stb... ez megoldható ?

2012. júl. 10. 12:34
 4/6 A kérdező kommentje:
*kérés helyett kérdést akartam írni
2012. júl. 10. 12:35
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem, mivel azt látod ami a képernyőn van.

Egyébként ha játék írányítós progi kell, akkor van egy Kainy néven, asszem 500ft egy hónapra a szerver hozzá, de telóról tudsz bf3-zni akár lag nélkül, szóval nem olyan sok az az 500 :)

2012. júl. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ajj xD Nálam a kapcsilat letöltési sebessége 5Mb/s, a feltöltés még kisebb. Mivel a teló és a gép is ugyan azt a routert használja ugyan azzal a lassú nettel, szerintem egy ilyen program nálam működésképtelen lenne. Amúgy nincsen free demo, ami pár napig jó ? Szívesen kipróbálnám, de az 500ft szóba sem jöhet xD
2012. júl. 10. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!