Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ki lehet valahogy deríteni...

Ki lehet valahogy deríteni hogy ki hívogat rejtett számról?

Figyelt kérdés
Pannonos vagyok,nemtudom ez mennyit számít
2009. júl. 10. 21:18
 1/9 anonim ***** válasza:
27%
szerintem pannonnál meg tudod kérdezni
2009. júl. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
77%

Rejtett szám azért rejtett szám. Szerintem nem.

Sőt, sztem az ügyfélszolgálaton sem látják, maximum bűnügyi nyomozás esetén tudhatnának valamit tenni.(de az sem biztos)

2009. júl. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%

A rejtett szám azért rejtett,hogy rejtve legyen. A szolgáltató nem fogja elárulni.


Vedd fel a telefont és kérdezd meg, ki az

2009. júl. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%
Tehetsz viszont feljelentést ismeretlen tettes ellen zaklatásért (csak ne töröld a hivásokat)a rendőrségen, majd ők kideritik ki hivogat. Nekik megvannak a lehetőségeik.
2009. júl. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
3%
Nem értem miért irtok hülyeséget!!???Miért ne lehetne kideriteni!???Kicsit el kellene gondolkozni ezen hogy a mai technologiák mire is képesek!
2009. júl. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
41%

Már megbocsásson az atyaúristen is, de ne adjunk már ekkora ökör banális tanácsot, hogy jelentse fel a rendőrségen zaklatásért a rejtett számról hívó felet. Normálisak vagytok??? De most komolyan. Az miben zaklatás, hogy valaki szám nélkül hív? Sőt hazánkban vannak olyan vezetékes telefonok, ahol HA AKARNÁ sem tudná elküldeni a hívószámot... Abban mi a zaklatás, hogy nincs hívószám? Tíz éve azt sem tudtuk, hogy mi az a hívószámkijelzés. Mégis felvettük a telefont...

Tessék felvenni, és megkérdezni, hogy ki az és mit akar. Vagy ha nem így tesz a kérdező, akkor meg ne akarja megtudni, mert nem fogja megtudni, hogy ki hívja...

De ilyet ne tanácsoljunk már, hogy jelentsen fel egy - talán - ártalmatlan hívót. Lehet, hogy a tíz rejtett hívás között tíz különböző hívó van...

2009. júl. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

22_ 23


igazad van, az az eset amit leírsz, az nem zaklatás, de ha felveszi a telefont és nem szól bele senki és ez naponta többször ismétlődik, ekkor már felmerülhet a gyanú a zaklatás ügyében

2009. júl. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
pffff
2009. júl. 11. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

hát a csuda tudja. én pont azt keresgélem a neten, hogy nincs-e vmi szoftveres megoldás a hívó beazonosítására.

uis. napok óta hívogat valaki vagy valami rejtettről és nem szól bele a telefonba egy árva kukkot se, csak ketyegnek a másodpercek.

most akkor az ilyennel mit lehet kezdeni? hiába kérdezgetem, hogy ki vagy? :)

2010. nov. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!