Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem működik a tartaléktö...

Adam934 kérdése:

Miért nem működik a tartaléktöltöttséget aktiváló kód?

Figyelt kérdés
Nem egy helyen olvastam, hogy a *3370# kóddal lehet a telefonban aktiválni egy 50%-os töltöttséget. Azt is írták, hogy minden telefonon működik. Nekem SE Xperia telefonom van. Lehet SE-nál vagy Androidos telefonon nem működik?

#telefon #Android #akkumulátor #tartaléktöltöttség
2012. júl. 7. 20:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Azért nem működik, mert egy jó nagy marhaság. Nem szabad mindent elhinni.
2012. júl. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csak a hüjéknél nem működik, más eleve ki se próbálja, mert rászán kb. 30 sec guglizást és rájön, hogy mire is jó az a kód :) és tényleg van köze a fogyasztáshoz, haha...
2012. júl. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az ovodában még elmennek az efféle dolgok.

Hány éves vagy?

Ezt egy hozzád hasonló észkombájn terjeszthette el.

Ez kb olyan mintha az autódból kifogy a benzin, beütsz egy kódot és félig lesz a tank.


CLAIM: Press *3370# to access 'reserve battery power.'

False. On some Nokia phones, users can punch in special codes and toggle between speech codec modes to 1) enhance voice transmission quality at the cost of diminished battery performance, or 2) enhance battery performance by decreasing voice quality. Apparently, some users have misconstrued the latter as "tapping into reserve battery power." On that score the email is doubly erroneous because *3370# is the code for enhancing voice quality, so using it actually decreases battery life!

2012. júl. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Oké köszi, de attól nem kell beszólni pont ez az h én is utána néztem, de én pont azt találtam h igazak na mind1
2012. júl. 13. 18:18
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"de én pont azt találtam h igazak na mind1"


Ezt teszi a tájékozatlanság.

Ezek pedig nem beszólások.

Válaszok.

Te pedig a kérdező vagy.

Tehát válaszokat kapsz.

2012. júl. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ezt olvastad?

"*3370# EFR a telefon újraindítása után aktiválódik. (többet fogyaszt, viszont jobb a hangminõség)"


Gratulálok!

2013. márc. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
41%
5. Te meg egy seggarc vagy. De ez nem beszólás, hiszen ideírtam, hogy nem az.
2014. jún. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
23%
mit írtál ide?
2014. jún. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!