Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek hibásan ment fel...

Petko333 kérdése:

Szerintetek hibásan ment fel az android 4. 0.3 a Sony Ericsson Xperia mini pro mobilormra? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Tudom hogy nagyon sok kérsést teszek fel de ez az ügy nagyon sok mindenbe beletorkollik.


Kérlek olvassátok el az alábi kérdést mert csak ugy tudtok erre válaszolni! http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..


Na szóval hibás volt a kábelem amikor frissitetem a mobil szoftverét és mivel a kábel néha müködött néha nem ez azt eredményezte hogy az ICS elinndulde müködik de nagyon szaggat meg néha teljesen lefagy.

Most magvan az új kábel mit tegyek a javitsam a szoftverét a pc companion vagy vigyem be egy márkaszervizbe??

Mit tegyek?



2012. júl. 8. 13:19
 1/3 A kérdező kommentje:
*kérdést
2012. júl. 8. 13:21
 2/3 FanThom válasza:
Üdv! Nem biztos hogy a kábel volt rossz mert nekem Neo V-m van, én is frissítettem 4.0.4-re és nekem is akad az egész rendszer és ahogy utólag néztem a build szám a neten elérhető romoknál mind 4.1.A.0.431 ehez képest nekem 4.1.B.0.431, nem tudom hogy a "B" mit is jelent de nekem ezt szedte le és iszonyat sz@r
2012. júl. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 FanThom válasza:
próbáld meg javítani pc companionnal
2012. júl. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!