Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ragaszkodjak a Nokiához?

Ragaszkodjak a Nokiához?

Figyelt kérdés

Most telefont akarok váltani.

Lassan 3 éve van Nokiám, teljesen meg vagyok elégedve a minőségével, semmi baja nem volt,csak már nem tetszik.

Érintőképernyőset szeretnék, de amik tetszenek,azok között csak 1 Nokia van ( az 5800-as).

A többi LG, Samsung, meg Sony Ericsson.

Ez a 3 márka is jó minőség?

A Nokia 5800-ról mi a véleményetek?


2009. júl. 11. 00:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 6 éve van nokiám de már meguntam mind ugyan azt tudja semmi extra én iphonere 3gsre fogom cserélni, de egyik haveromnak viszont samsung omniája van és nagyon meg van elégedve vele.
2009. júl. 11. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én a helyedben, inkább azt gondolnám meg, hogy érintő képernyőset vegyek-e vagy sem. Nekem volt, és megmondom őszintén két hét után túladtam rajta, mert baromi idegesítő tud lenni, hogy egy icipicit hozzáérsz és már olyan helyen találod magad a telefonon belül, hogy akarva sem tudnád megkeresni újra ugyanazt a menüpontot, amit épp véletlenül találtál, egy érintéssel. Jó kinek a pap kinek a papné, de a véleményem bármi mást csak ne érintőképernyős legyen. Kérdésedre válaszolva, sokféle telefonom volt, de a Nokia az a telefon, amit telefonnak hívok és ami eddig nálam legtovább bírta. Szóval a helyedben én ragaszkodnék a márkához.
2009. júl. 11. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
Az érintőképernyő marha jól hangzik meg úgy látom menő dolog, de cseppet sem hasznos telefonoknál, kifejezetten idegesítő néha. Szerintem vegyél egy rendeset, jobban jársz, egyébként a Sony Ericsson jobb mint a Nokia, általában tovább is bírják.
2009. júl. 11. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%
utolso válaszolo nagyot téved, volt egy sonym, birta fél évig, nokiám már megvan 2 éve. más is igy van ezzel (akit ismerek)
2009. júl. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Változó. A Nokia-pártiak nagyon védik a Nokiát, a Sony-pártiak meg fordítva. Én is csak azt tudom mondani, hogy Sonym van két éve, eddig semmilyen problémát nem tapasztaltam. Nővérem havonta küldi szervizbe a Nokiáját. De ugyanaz a fajta mobil másnál fantasztikusan szuperál. :D Samsungot nem ajánlok.
2009. aug. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az én Sony Ericsson C702-m fél évig bírta és 2-szer volt szervízben. Még működik, de nagyon nem jól... Épp túl akarok adni rajta, mert 33.000 volt, a szervizekkel együtt 40, és a legutóbbi nagy hibája miatt csak alkatrésznek vennék vissza 5.000-ért... Ennyit a Sonykról. Főleg, hogy apukámé is szarakodik folyton. A család 2 NOKIÁJA évek óta szótlanul bírja...........

Én is egy 5800-at akarok venni perpill

2009. nov. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!