Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új xperia mini prommal mitől...

Új xperia mini prommal mitől lehet ekkora a telszámlám ha nem csinálok semmi extrát vele?

Figyelt kérdés

Csak néha facebookra megyek fel a bömgészőn keresztül(ezt is csak itthon,wifivel)meg alkalmazások közt böngészekÉs kifujt. Ennyit csinálok amihez be kell kapcsolnom a wifit. Valaki járt már így? Hatalmas telszámlám lett pár nap alatt.(kb 1 hétalatt.) Pont hónap utolsó napján nézem neten a számlaadatokat és akkor látom,több mint 15000 ft.Előtte alig 1 héttel vettem meg a telcsit. Most ebben a hómapban is már 4000ft. És annyit nem is használtam mint akkor,de mégis ennyi. Ez előtt a telefon előtt nem léptem túl soha az előfizetést,ami 2000ft(céges előfizu)

Segítsetek légyszi. T-mobilt ha felhívom azok megtudják mondani vajon mitől lett ennyi?


2012. júl. 8. 15:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Biztosan nincs netelőfizetésed és, ha nincs wifi-re csatlakozva akkor a mobilnetet használja netstart-al, ami 13 ft/10 kb.


Vagy kapcsold ki az adatforgalmat vagy pedig fizess elő havi 600-ért a gonets díjcsomagra.

2012. júl. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha nincs bekapcsolva a wifi nem tudok fellépni netre se mag marketre sem. Be van kapcsolva elvileg a netstart(ma néztem)de páromnak is. Az én nevemen van az is,ugyanaz a csomag meg minden,neki is ez a netstart be van állítva. És csak kamilláztam,hogy az övé meg talán pár száz ft.
2012. júl. 8. 16:08
 3/4 A kérdező kommentje:
Az adatforgalmat hol tudom kikapcsolni??
2012. júl. 8. 16:09
 4/4 anonim ***** válasza:

okostelefonon erősen ajánlott kikapcsolni a netstartot!!

Kikapcsoláshoz küldd a

-netstart

üzenetet a 1430-ra. AZ sms ingyenes.

2012. júl. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!