Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia lumia 610- es telefonomo...

Nokia lumia 610- es telefonomon akármilyen alkalmazásba belépnék, belép aztán kilép. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
facebook msn megy szóval net van de az alkalmazások nem ... nokia térképek meg amiket eddig leszedtem azok nem... :(
2012. júl. 8. 16:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát ez nagy valószínűséggel a 256 MB RAM miatt lesz.+ lesz egy csomó más alkalmazás, amit nem fogsz tudni futtatni, de erre elvileg a market figyelmeztetni fog előre.
2012. júl. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
és ezt hogy lehet megoldani h menjen?
2012. júl. 8. 19:18
 3/9 anonim ***** válasza:
Sehogyan, ez hardveres korlát.Ez nem pc, itt nem lehet bővíteni a memóriát.
2012. júl. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
jól van az oké h nem tok bővíteni ezt értem, de azt szeretném megoldani, hogy ugyan úgy menjenek az alkalmazásaim mert per pillanat példa letöltöttem az időjárás jelentést és nem tom megnyitni.... vagy a térképeket és semmit csak fb meg msn működik meg a net bárhová nem értem...
2012. júl. 8. 21:30
 5/9 A kérdező kommentje:

Vagy esetleg elállítottam vmit?

Mert leszedtem egy új alkalmazást is és azt sem viszi... csak belép aztán ki is lép belőle! :(

2012. júl. 8. 21:41
 6/9 blex ***** válasza:

amik nem futnak rajta, azt le sem lehet tölteni. sőt, néha még olyat sem enged letölteni, ami még éppen akár el is futhatna rajta (pl. lehet rá hackelni skype-ot is)

ha minden egyes letöltött alkalmazással ezt csinálja, akkor azt tudom mondani, hogy hard reset (settings, about, reset). ez ugye töröl mindent a telefonról, szóval ments előtte, amit tudsz.

2012. júl. 9. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm már megoldódott :P

Kikapcsoltam a telefont aztán majd be és minden a régi volt :P Bár fogalmam sincs miért csinálta ezt? :P De ha jó lesz továbbra is akkor nem is fog érdekelni! Köszönöm a válaszokat :)

2012. júl. 9. 13:35
 8/9 anonim válasza:
Hello. Az egyik válaszadó itt említette h Lumia610re lehet skype-ot hackelni. Én alapjáraton ezért vettem, de nem fut rajta. Megtudnátok mondani hogy lehet?
2012. szept. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem ez a készülék kb már másfél éve megvan. Eddig semmi baka nem volt. De pontosan mióta a Microsoft megváltoztatta a felhasználási feltételeket nekem is ezt csinálja.
2013. dec. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!