Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy kell kicserélni a gyári...

Hogy kell kicserélni a gyári launchert?

Figyelt kérdés
Van egy Se Live-om és letöltöttem az xperia s launchert de nem tudom feltelepíteni és az xperia s musicot sem. Android 2.3 van a telefonomon rootolva.

2012. júl. 8. 17:01
 1/5 fairi1 ***** válasza:
egyszerű telepíted az uj launchert és utána kérdezni fogja melyiket akarod alapértelmezettnek!
2012. júl. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Remélhetőleg a jó xperia s launchert szedted le, mert SE telókon gyári rom + Xperia launcher összeomláshoz vezethet.

Elvileg már van belőle egy Xperia supported változat is, a neten keress utána.

Feltelepíted, majd a home gombot megnyomod: kipipálod az alapértelmezett használatot, majd az xperia launcherre nyomsz, és kész.

2012. júl. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Oké koszi!
2012. júl. 8. 18:44
 4/5 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam de nekem azt írja ki hogy a telepítés nem sikerült.mert a gyárit akarja KICSERÉLNI. ÉS azt a teló nem engedi.
2012. júl. 9. 09:41
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]


2011-2012-es Xperiákkal még mindig nem teljesen kompatibilis, NEM ajánlott felrakni gyári firm mellett, ahogyan már mondtam is.Figyeld az oldalt, azt írja a fejlesztő, hogy hamarosan lesz, ami supportolja az xperiákat is.

2012. júl. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!