Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nincs már hálózat a...

Miért nincs már hálózat a telefonomon?

Figyelt kérdés
Úgy egy hónapja a telefonomon (Sony Ericcson X8) egyiknapról a másikra csak úgy elment az internet róla. Eddig felül kiírta "H" , így tudtam hogy van hálózat elérésem, de másnap mára nem írta ki. Feltöltő kártyás vagyok, de általában nincs pénz a telómon, de mivel 30-as vagyok így eddig tudtam 0.facebookozni. Már minden próbáltam a beállításoknál, hálózat is T Mobile H 3G-nél van, de sehogyse jó! Nemlehet valamit csinálni, hogy újra tudjam használni a facebookot?
2012. júl. 8. 17:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Legalább 15 FT-nak kell lennie az egyenlegeden.
2012. júl. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 bp1985 ***** válasza:
Töltsd fel a kártyádat, és köss rá egy értelmes neten, akkor nem csak az fb-n tudsz lógni.
2012. júl. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi :D Majd 15Ft-ot rátöltök xd amm órákon elég nekem csak az fb is :)
2012. júl. 8. 19:28
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi lenne, ha helyette inkább tanulnál?


Ha netán eljutsz az érettségiig, legalább nem lennél totál hülye.


15 FT-tal te aztán töltögetheted.Szólj, ha sikerült.

2012. júl. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
most kilettem osztva :D
2012. júl. 8. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!