Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért csinálja ezt a Nokia...

Miért csinálja ezt a Nokia 5230-am? /többi lent/

Figyelt kérdés
Amikor bemegyek a zene adatai menüpontba, akkor behozza egy pillanatra azt a menüt, majd rögtön ki is lép magától. Ugyan ez a naptárnál, ha időpontot szeretnék megadni, hogy csörögjön. És továbbá egy ideje a jar fájlokat sem tudom telepíteni, mert az UC Browser-t akarja telepíteni mindegyíiknél, még akkor is, ha már telepítve van. Miket tudok tenni ezek ellen?

2012. júl. 9. 09:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Majd irjad meg,hogy sikerüt-e.
2012. júl. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Megcsináltam, ki írta, hogy Telepítés, meg minden vissza állt alapra, de még mindig az uc browsert akarja telepíteni az egyik fájlnál... De ez jó, mert eddig mindegyiknél azt akart telepíteni, és most csak ennél az 1-nél akarja. Szerintem bevált. Köszönöm!! :)
2012. júl. 9. 14:43
 13/16 A kérdező kommentje:
Egy baj van... Eltűnt a RollerCaster vagy milyen alap játék. :'( De sebaj keresek hozzá telepítőt majd.
2012. júl. 9. 15:03
 14/16 anonim ***** válasza:
Akkor viszont a kártyádon lehet valami hibás fájl ami bezavar.
2012. júl. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Működik rendesen. Már nem buggol be. Szerintem a telepítő rossz, amit leszedtem. Nagyon szépen köszönöm a segítséget!
2012. júl. 9. 16:06
 16/16 anonim ***** válasza:
Nincsmit!
2012. júl. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!