Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudnék díjcsomagot váltani?

Hogy tudnék díjcsomagot váltani?

Figyelt kérdés
kaptam egy 30as sim kártyát, és nem igazán tudom melyik t-mobile-os díjcsomagba illek bele, mert akármelyiket nézem, sehogy se jön ki az, amit én számolok. ma pl. csúcsidőben 5 perc 44 másodpercet beszéltem, mindezért 543 Ft-ot vont le... tehát gyakorlailag 90 Ft / perc (igaz más hálózatot hívtam), de ez baromi sok. amikor megkérdeztem személyesen, annyit tudtak mondani, hogy derítsem ki, kinek a nevén van a kártya, mert anélkül nem megy..valakinek valami ötlet?
2012. júl. 9. 13:10
 1/2 csez ***** válasza:

Ha DOMINÓ-s a kártyád, akkor az 1777-es számon tudod a díjcsomagod INGYEN változtatni.


tárcsázd a 1777-et (ingyenes szám!!!) és figyeld az automata utasításait. :-)

2012. júl. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha dominós a kártya, akkor a sima Domino díjcsomagban lehet. Esetleg Domino SMS. Azoknál van 90-100 körüli percdíj. Próbáld úgy, ahogy az 1. válaszoló írta. De ha jelszót kér, akkor nem tudsz váltani, mert azt az előző tulaj tudja (ha el nem felejtette). Viszont ha nem hozott létre, akkor tudsz újat létrehozni, szintén a 1777-en. Módosításhoz meg azt hiszem, PUK kód kell.
2012. júl. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!