Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy évig Angliában fogok...

Bmr kérdése:

Egy évig Angliában fogok élni, hogy jönnék ki a leggazdaságosabban telefon ügyben?

Figyelt kérdés
Kártyafüggetlenítsem a nem túl korszerű mobilom, amelyet legkésőbb egy éven belül szeretnék lecserélni és vegyek kint egy sim kártyát, vegyek egy kártyafüggetlen mobilt vagy Angliában nézzek készüléket? Sajnos az esetleges költségekkel egyáltalán nem vagyok tisztában. Előre is köszi a segítséget.

2012. júl. 9. 13:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Vegyél gazdaságos Tesco mobiltelefont aztán übergazdaságos angoloid leszel!
2012. júl. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Nekem meg egy Nexus 7-et vegyél!
2012. júl. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%

Angliában olcsóbban kapsz kártyafüggetlent, mint itthon. Egyébként a függetlenítést is elintézheted kint simán, bár itthon is csak pár ezer Ft-os összeg, szóval ezen az egészen nem érdemes problémázni.


Azt már te tudod, mikor akarsz új mobilt meg mennyiért...

2012. júl. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hiába olcsó otthon a függetlenítés, kint még olcsóbb, szóval én ott intézném. A repülőn úgy is hozzád vágnak egy O2-s kártyát, szóval egy percig sem hagyják, hogy ne nekik add a pénzed, de valóban a Tesco mobile a legolcsóbb kint. Angliában úgy is olcsóbban találsz készüléket (értsd úgy, hogy az ára szinte kivétel nélkül megegyezik a magyarországi árral, azzal a különbséggel, hogy magyar fizetésed többszörösét keresed), szóval ne vegyél itt kártyafüggetlent, mert csak fogod majd a fejed, hogy mekkora hiba volt otthon venni.

Szumma: menj ki az öreg készülékkel, függetlenítsd ott, s az első fizuból vegyél egy normálisat, már ha nem jössz haza átverve az első hónapban vagy nem szívsz hónapokig azért, hogy majd "biztos mindjárt jobb lesz".

2012. júl. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat! Egész megnyugtató a helyzet :)
2012. júl. 10. 01:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Kint vedd meg mindenképp ha akarsz függetlent. Egyébként én még a Lebara Mobile-t tanácsolnám, mi azt használtuk. Olcsó és minden vegyesboltban tudsz venni egy simet.
2012. júl. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!