Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alcatel ot-995 szoftver vagy...

Alcatel ot-995 szoftver vagy hardver hiba?

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy néha néha amikor feloldom a képernyő zárat, vagy nyomkodom akkor újraindul vagy kikapcsol esetleg be is fagy és pár másodperc múlva kapcsol ki. Ez mi miatt lehet? Valami megoldás? Vagy marad a szerviz?
2012. júl. 9. 16:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
És a Samsungokra mondják, hogy akad vagy ki-be kapcsol. -.-
2012. júl. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Igen, szerviz!
2012. júl. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Dehogy. Nem kell egyből futni a szervízbe. Lehet hogy egy szoftverfrissítés is megoldja de nem biztos.
2012. júl. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Szoftver frissítés ajánlott. ha még utána is akkor szerviz.
2012. júl. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Ok köszi megpróbálom
2012. júl. 12. 11:34
 6/17 anonim válasza:
nekem is szokott olyat csinálni, hogy lefagy és újraindul. semmi baja nincs attól. ráér újraindulni.
2012. júl. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
A szoftverfrissítést hol kell nála csinálni? Én csak firmwaret találtam...
2012. júl. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 benceus válasza:
az enyém is folyamatosan ezt csinálta..ami igencsak zavaró...de ma annyira befagyott és újraindult, hogy most már be se kapcsol csak folyamatosan újraindul...barátnőmnek ugyan ilyen telója van..kb egy hete járt ugyan így vele...bevitte a szervizbe erre ott az emebr azt mondta, hogy ő még nem is látott ilyen telefont és ők nem szervizlik, csak a gyártó. Annyit csináltak neki, hogy valami gomb kombinációval csinált egy hard reset-et de ugyanúgy szarakszik tovább.. pedig olyan jó telefon lenne..legalábbis ami a hardver részt illeti... :/
2012. aug. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
nekem is ezt csinálja és így nem is vagyok megelégedve vele! pedig nem rég szállították ki nekem a telót -.-" még én is szoftvert frissítek és meglátjuk mi lesz
2012. aug. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 benceus válasza:
na nyomattak rajta egy hard resetet a t-mobilenál és azt mondták, h ugyebár hamarosan jön ki a 4-es android rá...szóval attól kell majd a csodát és a javulás várni, pedig hardverileg tekintve annyira jó telefon lenne :/
2012. aug. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!