Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van olyan okostelefon, ami az...

Van olyan okostelefon, ami az árkategóriájában a zenei részt tekintve fülesen és beépített hangszórókon keresztül egyaránt jobb a Nokia 5800 XpressMusic-nál?

Figyelt kérdés

2012. júl. 9. 19:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
5800 nagyon király zeneileg!Sok jóval drágább telefonok megsem közelitik a zenei tudását.Már lecseréltem volna jobb mobilra,de nekem számit a zene!
2012. júl. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Teljesen egyetértek utolsó. Nekem van egy felsőkategóriás HTC-m, viszont zenében hihetetlenül moslék. Fülesen szépen szól, de a hangszórója... rettenet! Az 5800-at a mai napig zenére tartom, viszont kezd az agyamra menni az érintőkijelzője és a sebessége, ezért gondolkodom, hogy megválok tőle, de félek, hogy megbánnám.
2012. júl. 10. 13:09
 13/15 anonim ***** válasza:

Nokia X7-00.

Ez is XpressMusic, két hangszóróval. Alul vannak elhelyezve. Nekem ilyenem van, eszméletlenül tetszik, zeneileg meg szerintem a TOP, nekem kegalább is.:)

Nem hallottam még 5800-át, de ez tényleg marha jó, fülest is a legprémiumabb Nokia headset.:)

Bármit szeretnél tudni a telóval kapcsolatban, írj bátran!:)

2012. júl. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nekem 5800 van a feleségemnek X6 Egyforma minöségben játsza le a zenét!Az X6-hoz azért jóval minöségibb fülest adtak.Az X7-et csak kipróbáltam,de igazad van szépenszól azis,csak árban kicsit drága.
2012. júl. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Egyes Média Marktokban már van akár 65 000 HIF-ért is, azért szerintem lazán, sőt!!! Nagyon megéri érte.
2012. júl. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!