Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jobb:Alcatel OT-995...

Melyik a jobb:Alcatel OT-995 vagy sony Ericsson Xperia Play?

Figyelt kérdés
2012. júl. 9. 23:56
 1/3 anonim ***** válasza:

szia. nekem alcatel ot 995 ultrám van. alapvetően nagyon jó kis telefon, nagyon tetszik, állandóan nyomkodom. de ennek lehet h az az oka h ez az első wifis egyben az első androidos telefonom. azt gondolom h ennyiért mindenképp megéri megvenni, elég gyors, a kamerája szerintem első osztályú, tudom hogy sokszor van különbség 5mp és 5mp, hd és hd között, de szerintem a kamera semmiben sem különbözik az iphone 4-étől. a youtube videokat pikk-pakk játssza (ha jó a wifi), mx playerrel pedig minden nagyon jó. a kijelző felbontása teljesen jó.

a telefon oldalán van egy keret ami nyöszörög. a hátlap tapintása nagyon kellemes, kicsit nehezen jön le (ÉS HANGOSAN) ami nekem kicsit zavaró mivel a mem. kártyákat folyton cserélgetem. a képernyőlezáró/feloldó gomb benyomása kissé nehézkes, ahogy a töltőbe találás is. én eddig 3x ejtettem le a telefont, egyszer kb 1,5 m-ről betonra, egy-két kopás,karc van a hátlapon.ja és az előlapi kamera felbontása szar. mivel a másik telefon amit írtál a SE Xperia Play, ezért gondolom a telefont játéra is használnád. nos ha ez így van, azt vedd. én letöltöttem torrenttal a gta iii-at, a fifa 12-őt és a real racing 2-őt. szóval lehet h azért mert nem kompatibilis, de a gta iii akadozik (nem olyan vészes), viszont a fifa és a real racing sokat akad és kb 15 perc után akadozás és lefagyás után ÚJRAINDUL! nem akarom nagyon lehordani a telefont mert nem rossz, de ha sokat játszol akkor a playt vedd,mert én psp vételen gondolkozom. a telo ár-érték arányban fantasztikus, használata több, mint kielégítő kivéve a játékok terén. egyébként most is ezen írok :) remélem tudtam segíteni, mert eltartott vagy 20 percid leírni. :) egyébként ha bp-n laksz a köki terminál t-pontjában ki lehet próbálni. sok sikert a vételhez :)

2012. júl. 10. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm,sokat segítettél :)
2012. júl. 10. 12:04
 3/3 anonim ***** válasza:
A legtöbb saturnban is kint van kipróbálásra!
2012. júl. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!