Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan kell beállítani a...

Brokenbone kérdése:

Hogyan kell beállítani a gyári böngészőt az Opera Mini helyett, egy Nokia C2-01-es telefonon?

Figyelt kérdés
Csak az Operát mutatja, nincs meg a gyári böngésző.Van még egy olyan, hogy Bing kereső, de szerintem az is drága.

2012. júl. 10. 17:29
 1/3 anonim válasza:
Minek neked más böngésző, ez az alap. Nekem C1-01 van. Egyébként meg ez a legolcsóbb, mert valahogy tömöríti az adatokat, így gyorsabb és kevesebb sávszélességet használ. De ez nem biztos. Én meg vagyok elégedve vele. Egyszer lehúztam egy másikot, de az lassabb és viszonlag drágább volt.
2012. júl. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az opera tényleg az egyik legolcsóbb böngészők egyike. Ennél már csak a BIS-es Blackberry generál kisebb adatforgalmat.


De a beépítettnek attól még ott kéne lennie a legjobb ismereteim szerint. Valahol az internet mappába keresd.

2012. júl. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az opera is azért olcsó mint a BB. Egy távoli szerverre tölti le neked a weboldalt és csak azt küldi át ami érdekes neked róla. Azt is tömörítve. Így nem kell a teljes weboldalt lehúznod a drága adatforgalmaddal
2012. júl. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!