Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ma még kell félni attól...

Ma még kell félni attól Pesten, ha az embert egy felső kategóriás telefonnal látják az utcán/BKV-n, utána mennek és kirabolják?

Figyelt kérdés
Kaptam egy Samsung Galaxy S2 telefont, ami elég nagy, feltűnő. Mennyire vonzza a rablókat (cigányokat) az utcán?

2012. júl. 10. 18:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Engem méregetnek a Live with Walkmannel a kezemben. Pedig nem vagyok kis darab. Ez szerintem választ ad a kérdésedre.
2012. júl. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%

Napközben a tömegben nem állnak le kipakoltatni(4-6-os Oktogon pl). DE, ahol kevesebben utaznak, lásd 51-es villamos Gubacsi út (nem ajánlott környék), ott pl ha előveszed egy dakota előtt, akkor lehet búcsút inthetsz a telefonodnak.

Én mindig körülnézek, ha előveszem a telefonomat. Ha egy cigányt is látok nem veszem elő. Volt már, hogy megtámadtak, de ki se néztük belőlük...és orrtörés és telefon rablás lett belőle.

2012. júl. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
minden esetben félni kell sajnos. hallottad a híreket, akár egy olcsó 4-5ezres mp3 lejátszóért is megtámadnak.
2012. júl. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szóval lényegében mindegy, mivel mászkál az ember, ha kiszúrják, akár egy olcsó mp3-al nyomul, akár egy iPhone-nal, annak búcsút inthet..?
2012. júl. 10. 20:27
 5/9 anonim ***** válasza:
hát igen, még az is lehet, hogy ok nélkül nekedmennek, aztán ha talál nálad valamit, az még ajándék lesz neki. én is eiffel téren sétáltam 1 hónapja este 11kor, villamosmegállóba jött velem szembe 2 csávó, és az egyik csak úgy spontán combonrugott, aztán mentek tovább...szóval van ilyen, lehet, ha visszarugok, akkor nagyobb baj lett volna, szóval inkább nem is foglalkoztam velük.
2012. júl. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha orkokat látsz mindenképp vigyázni kell.

Ne lássák rajtad, hogy félős vagy, és hogy látod őket és furcsán/megvetően nézel rájuk, de ne is lássák, hogy nagyzoló gyerek vagy, olvadj be a tömegbe, miközben a telefont elrakod a zsebedbe.

Múltkor este 11 körül Nyugatinál 4-5 cigány jött velem szembe, szerencsére jókat válaszoltam vissza így nem foglalkoztak velem, de ha valami olyat mondasz/úgy viselkedsz ami nem tetszik nekik, akkor ott lerúgják a vesédet.

2012. júl. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
utolsó: ami nálam még vicces volt, hogy nem is orkok voltak :D sajnos ez divat már...
2012. júl. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nyugatiban egész nap 2 rendőr vigyáz a rendre....az mi??? :D

Am nem ajánlott helyek: Nyugati aluljáró a rendőri műszak után, Blaha Lujza tér, Az egész 8. és 9. kerület este 6-tól reggel 7-ig, Moszkva tér (újonnan Széll Kálmán tér), Keleti Pu., nyugati Pu., Déli Pu., Árpád-híd, Ládmányosi-híd, és ahol sok ork (:D) lakik.

2012. júl. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A mai világban sajnos még az olcsóbb kategóriás termékek is felkeltik bizonyos emberek figyelmét úgyhogy igen kell tőle tartani . Halottam már olyanról is hogy egy gyerektől elvettek egy ütött kopott régi telefont fényes nappal aminek ráadásul semmi értéke sincsen .
2012. júl. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!