Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jobb: Alcatel OT-995...

Melyik a jobb: Alcatel OT-995 vagy Motorola Defy Plus?

Figyelt kérdés
Ha az ártól eltekintünk, hardveresen melyik éri meg jobban? Melyik jobb játékokra?

2012. júl. 10. 20:43
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Sok fórumon meg az Alcatel Mo-i Facecbook oldalán azokat olvasom hogy sok hibája van pl.:frissités után kikapcsol,sokszor nincs hálózat, párszor újraindul egymás után. Lassan fél éve meg van a Defy plusom de ilyenekkel nem találkoztam
2012. júl. 16. 17:55
 12/14 A kérdező kommentje:
Sok fórumon meg az Alcatel Mo-i Facecbook oldalán azokat olvasom hogy sok hibája van pl.:frissités után kikapcsol,sokszor nincs hálózat, párszor újraindul egymás után. Lassan fél éve meg van a Defy plusom de ilyenekkel nem találkoztam.
2012. júl. 16. 17:58
 13/14 Ciramon válasza:

Nekem 995 telefonom van, én megvagyok vele elégedve. Eleinte vacakolt, kikapcsolt, meg állandóan elment a térerő, de átálltam 2G-re és azóta stabil a hálózat, a kikapcsolódás magától meggyógyult :P


Viszont kolléganőmnek is van és neki hiába állítottuk át, mutatja, hogy full a térerő és teszt jelleggel felhívom és nem elérhető. Szinte soha nem tudják elérni. Majd frissítenek szoftvert rajta, utána reméljük jó lesz.


Húgomnak is van, neki soha semmi baja nem volt vele, tökéletesen működik.


Annyi még a probléma, de ez Android probléma nem a teló sajátja, hogy magától elindulnak az alkalmazások és ez párszor gondot okoz, mikor vagy 20 fut és persze nem bírja a teló, de más alkalmazásokkal ezen is lehet segíteni.


A füles is jó hozzá, szép masszív, nem akad tényleg, az SPB shell nagyon jó rajta. Videózni nem tudtam vele rendesen, mert állandóan megy az auto fókusz és ebből adódóan folyamatosan homály van témaváltásnál, de ha távoli dolgokat videózol akkor gyönyörű a kép, a fényképek is egész jók, bár lehetnének jobbak, de én nem akarok fényképezni vele, arra ott a fényképezőgépem.


Zenét hallgatni füles nélkül nagy hangerőn nem jó rajta, mert rezonál valami benne és ez észrevehető, de csengőhangnál nem érdekes.


Szóval összegezve az OT 995-öt, én nagyon szeretem, nem cserélném le, nem bántam meg, megéri a pénzét.


A Motorolát nem ismerem sajnos.


Remélem érsz valamit ezzel a regénnyel :P

2012. aug. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ja szerintem akkor tartsd meg a Defy Plust.
2012. aug. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!