Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket vennétek a helyemben?...

Taki97 kérdése:

Melyiket vennétek a helyemben? Most egy Htc Mozartom van. (nagyon jó kis tló, de még pénzén akarom eladni). Miután elpasszoltam venném is a következő "prémium kategóriást" ócsón.

Figyelt kérdés
Szóval kinéztem egy Sony Ericcson Xperia Arc S-t amit 60-ért tudnék be újítani újonnan a Témobájltól,de felmerült a kérdés,hogy nem kevés e ennek a telónak a hardvere. Így végül eltévedtem a Sony Xperia S és a Samsung S II bűvkörébe :/ Az utóbbi 2-őt csak gsmből tudnám megszerezni mert 100 köré én nem megyek telefonnal ha már a Htcm se volt több 50nél tavaly..

2012. júl. 10. 22:07
 1/8 Valor ***** válasza:
52%
Várd meg az őszt, akkor jönnek majd a WP8-as telók. Egyébként jókat hallottam a Samu Galaxy II-ről, jó áron jó választás.
2012. júl. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 blex ***** válasza:

pont azért akarja eladni, gondolom :P

ugyan kapnak egy wp7.8-at, de mivel mindenki azon van beparázva, hogy a régi telefonokra nem jön igazi wp8, valószeg az áruk is le fog menni a francba..

2012. júl. 11. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem vedd meg az xperia s-t.

Az sokkal jobb a galaxy s2-nél, és kb ugyan annyiba kerül.

2012. júl. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

De én ugyanezt folytatnám az s II-vel a Samsungoknak nem esik annyit az ára mint a Sony meg SE termékeknek.... az Arc S tavaly 150 volt most 60. Az s2 tavaly 160 volt most 130. Ezért gondoltam,hogy jobb ötlet egy s II :)


Megvagyok elégedve a Windowsal csak a magyarok félnek tőle -.-" Mert júúj Angol nyelvú,júj nem egy zöld kis űrlény van a képén...pedig mindegyik embernek szinte Windows van a számítógépén és mégis megvett egy Linnux alapú operációs rendszerrel felszerelt készüléket.


Nagyon zuhan az ára ezért próbálom meg eladni itt a hirdetés is róla: [link]

2012. júl. 11. 13:52
 5/8 anonim ***** válasza:
Az SII az árához képest hulladék. Xperia S-t vegyél. Olcsóbban Xperia U vagy P
2012. júl. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Xperia s-nek 40c fok fölött elsárgul a képernyője... tartok tőle....
2012. júl. 11. 22:56
 7/8 Vagra Ádám ***** válasza:
nekem xperia s van és 50c-nél se sárgul, az újjabbaknak már nem sárgul.
2012. júl. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mikortól számít újnak? mert egyedül csak ettől tartok...
2012. júl. 12. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!