Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek hülye vagyok,...

Szerintetek hülye vagyok, hogy most, hogy választhatok egy HTC One V és egy Xperia U között a HTC-t választanám CSAK a kinézet és a felhasználói felület miatt?

Figyelt kérdés
Nos egy új telefon vásárlása előtt állok ez a két kiszemeltem. Ugye az Xperia U dual core-os ami még a későbbiekben is jó lesz viszont a HTC-nek nem igazán van jövője az egy mag miatt mégis a HTC kinézete és felhasználói felülete annyira tetszik, hogy lehet, hogy a HTC választom...? Szerintetek nagyon hülye vagyok?

2012. júl. 11. 02:25
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Mondjuk a legdurvább dolog amit csinálnák rajta az a facebook meg az email lenne arra elég egy mag is...
2012. júl. 11. 02:29
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát felhasználói felületet annyit tölthetsz le az xperia-ra a google play-ről amennyit nem tudsz elképzelni se, ha nem tetszik az alap...
2012. júl. 11. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
Velem ugyanez a helyzet a V-vel kapcsolatban. Szerintem az Xperia ocsmány, de a One V kegyetlenül szép. Nagy kár, hogy ilyen gyenge hardware-t tettek bele. Én is egyelőre őrlődöm, nem tudom, mi legyem.
2012. júl. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Szerintem xperia U.

Teljesen egyetértek az elsővel.

2012. júl. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

2. válaszoló teljesen egyetértek veled!

1. válaszoló azt tudom, hogy lehet skin-eket letölteni de az mégsem ugyanaz + a telefon kinézetén nem változtat... :(

2012. júl. 11. 12:33
 6/17 anonim ***** válasza:
Xperia U-t válaszd. Nekem is nagyon bejön a HTC One V, de a józan eszem az Xperia U felé húz(na, ha lenne rá pénzem)
2012. júl. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Direkt egész nap körbe kérdezgettem amcsi oldalakon és mindenki azt mondta, hogy igaz, hogy 1 magos és 1GHz-s de nagyon gyors...mhm ez megint elgondolkodtat... Igen a józan eszem engem is az Xperia irányába terel de, hogy ennyien mondják, hogy nagyon jó és milyen gyors...
2012. júl. 11. 19:13
 8/17 A kérdező kommentje:
mármint, hogy a HTC milyen jó és milyen gyors...
2012. júl. 11. 19:13
 9/17 anonim ***** válasza:
Ha elég az egy mag, akkor 50k-ért az Alcatel OT-995
2012. júl. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
de am ennyire gagyi a htc one v? nekem csak telefonálásra, facebook-ra és ilyen angry birds szintű játékra kellene semmi többre...
2012. júl. 11. 21:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!