Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az App Storeban miért kell...

Az App Storeban miért kell megadni a fizetökártya kódját már mint nem lehetne azt valahogy kihagyni?

Figyelt kérdés
Mert nem vagyok benne biztos hogy nem fogják levenni a kártyáról a pénzt vagy valami ilyesmi?
2012. júl. 11. 10:23
 1/2 anonim ***** válasza:

1. Azért kell megadni , mert az app-ok nagy része fizetős.

2. Ki lehet , letöltöd az iTunest a gépedre és ott keresel egy free app-ot (iBooks) rámész h letöltés és kidobja h jelentkezz be , vagy regisztrálj. Ha itt mész rá a regisztrációra akkor választhatod olyan opciót ahol nem kell megadnod a bankkártyád adatait

3.Ha pénzért veszel valamit akkor levonják , ha nem veszel semmit pénzért , csak ingyenes dolgokat töltesz le akkor semmit sem fog levenni , megnyugodhatsz , én már egy éve megadtam és soha semmi probléma nem volt , mindíg csak annyit vettek le amennyit költöttem. :)

2012. júl. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi
2012. júl. 11. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!