Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Andorid, Telenor One Touch mi...

Andorid, Telenor One Touch mi baja lehet? ( tobbi lent )

Figyelt kérdés

Sziasztok! Telenor OT-990 telefonom szoszerint megadta magat! Egyik nap frissitettem utana kapcsolnam be es csak rezeg mint ahogy szokott, de utana rokton kikapcsol. Probaltam mar laptopon tolteni, konnektoron keresztul de semmi. Szerintetek kicserelik telenormal, vag esetleg kijavithato ez a hiba?


Elore is koszi a valaszokat!



2012. júl. 11. 14:15
 1/9 Tomark ***** válasza:
nekem ugyanilyen telom volt telenor one touck ot 990 nekem meg nem töltött ha bedugtam csak ha olyan szögben állt és akkoris csak 1-2 percig,odaadtam a telenornak hogy javitsák meg majd pár hét múlva vissza is jött hogy meg van repedve a töltőrésze és hogy nem csinálják meg mert az drágább lenne mint maga a telefon,és hogy elvileg én ejtettem le a telefont és azért repedt meg pedig ez nem igaz azon kívül még vagy 2-3 szervizben és embernél is volt hogy javicsák meg de ugyanazt mondtám mint a telenornál
2012. júl. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Tomark ***** válasza:
szóval sztem vegyél egy újat egy új mobiltelefont
2012. júl. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem is, de ne ilyen alcatelt.
2012. júl. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
38%
Utolsó: Miért kell már megint lefikázni az Alcatelt. Hát kb ötször jobb mint az általad istenített Samsung. Gondolom megint Samu-t akarsz neki ajánlani de szerintem a 48%-os arányoddal nem sokat érsz.
2012. júl. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kérdező: Szerintem vidd el szervízbe vagy próbáld meg frissíteni megint. Ha nem megy akkor vegyél újat.Mondj egy árat és megmondjuk mi kell neked.
2012. júl. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Frissiteni seminar tudom novel be sem kapcsol. Újra viszont most nincs pénzem, de van már másik, most ezt arról írom, Vodadfone Smart 2. Köszi a válaszokat! :)
2012. júl. 11. 22:29
 7/9 anonim ***** válasza:
58%
Mint látod teljesen jó az alcatel.
2012. júl. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Inditsad Download módban és frissits megint szoftvert rajra , lehet helyre hozza :)
2012. júl. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mi az a download mod?
2012. júl. 12. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!