Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik jobb? Motorola Defy...

Melyik jobb? Motorola Defy vagy Sony Ericsson Experia active? Kérem a válaszokat!

Figyelt kérdés

#telefonok kértyája
2012. júl. 11. 17:21
 1/5 anonim válasza:
Az Xperia és a DEFY szerintem jobb. Ilyenem van több mint 1 éve és fantasztikusan szuperál. Hardveresen is erősebb mint az Xperia Active.
2012. júl. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én a Xperia Active-ra szavazok, egyszerűen jobb. Nekem is ilyen van, és tökéletes, amit tudnia kell tudja, lehet szép videót, képeket csinálni vele, és nem kell beszarva lenne attól hogy ki esik a zsebemből. Egyszer 60-nál motoron is elhagytam szerencsére észrevettem. és semmi baja nem lett, picit meglett ütődve az egyik sarka, de gondolná az ember hogy kijelzővel lefelé volt, csak csúszott az aszfalton és mégse lett karcos a kijelző..
2012. júl. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 gamer001 válasza:
Én az Activére szavazok mivel az még vízáló is
2012. júl. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindkettő vízálló egy bizonyos szinten.
2012. júl. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket!
2012. júl. 12. 07:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!