Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Toutch. Facebook helyett m....

Toutch. Facebook helyett m. facebook Android böngészőben?

Figyelt kérdés

Hogyan?

Az érdekelne hogy az android gyári böngészőmmel hogytudom elérni hogy toutch.facebook (kép: [link] helyett az m.facebook-ot (régebbi kép de a különbség látszik hogy hogyértem a kérdést: [link] töltse be a telefon

mivel sima "m."-nál nemkell annyit szórakoznia a képekkel és a grafikával így gyorsabblenne mint a toutch és ezért szeretném a sima m.-ot használni

tudom tudom.. opera meg hasonlók... de én a gyári böngészőt szeretném használni

A válaszokat előreis köszönöm


2012. júl. 11. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:

m.facebook.com ezen a címen tudod elérni, a második képen nem a m.facebook van hanem a zéró, a (t-mobilenál) ingyenesen böngészhető verzió.

az pedig 0.facebook.com

2012. júl. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Van Android oprendszeres telefonod? Ha igen akkor kapd elő gyorsan és nézdmeg hogy ha beírod az m.facebook-ot akkor mit tölt be... Igen jóllátod az nem m.face hanem touch.face

jó lehet 0.-ot linkeltem képnek.. csak a különbség érzékelhetőségemiatt raktam be képet... a lényeg ugyan az marad

Az android böngészőbe akármilyen fb linket írsz be.. mindenképp touch.facebook-ot nyit meg

EZT-> [link]

és nempedíg a sima m.facebook-ot amit pl opera minivel lehet megnyitni

2012. júl. 11. 20:14
 3/4 anonim ***** válasza:

megnéztem, igazad van, bocsánat

DE

Akkor használj Operát, ahogy én is mert az alapböngésző sokkal rosszabb... Operából meg vígan böngészheted az m.facebookot. Egyébként szerintem praktikussági okokból van így, mert például a múltkor a sima szöveges facebookot böngésztem és véletlenül félre nyomtam és bejelöltem valakit. Na ez a touch verzióval nem nagyon fordul elő...

2012. júl. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Mivel fejlesztem a telefon rendszerét így főzött romot használok amiben valami hiba van ugyanis sokszor nemtud az opera csatlakozni a kiszolgálóhoz ezért szeretném a gyári böngészőt használni... igen aztistudom hogy "akkor használjak másik romot" próbáltam sima 2.3-mat, cm7-en alapuló 2.3-mat és a swéd romot is próbáltam (zte blade-en) gyári rommal hibátlanul működik az opera csak a főzött romokkal nem.. viszont a gyár rendszermeg ritkasz@r és eszméletlenül lassú

most egy cm9-en alapuló ICS-t használok ennél nemjelentkezik sűrün a hiba de még ittis néha bedobja hogy nemsikerül csatlakoznia

ehhez már talán hozzátudok szokni amíg nemgondolja meg magát és nemcsinálja ezt minden üzenet elküldése elött

2012. júl. 12. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!