Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit jelent ez a rendszer...

Mit jelent ez a rendszer üzenet? Telefonra kaptam, többi lent.

Figyelt kérdés

pannonos mobil netem van,és a sim kártyát beleraktam a kártyafüggetlen telómba,máskor is csináltam ilyet,mondjuk az tmobile-s volt..az a lényeg,h kaptam egy üzenetet:

Tájékozatunk,hogy tarifacsomagodba foglalt adatforgalmadat kizárólag az online APN kiválasztásával tudod igénybe venni.

ez mit jelent?nem csináltam semmi extrát,csak töltöttem le pár ingyenes alkalmazást,meg megnéztem egy videót youtube-on.ilyenkor küldhetnek plusz költséget?


2012. júl. 11. 20:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem küldhetnek, hisz úgy szól a szerződés, hogy 100MB adatforgalom után is lassítják a netet. Kivétel, ha külföldről netezel. Az APN ha nincs beállítva jól, eleve fel sem enged. Amúgy az ex telenoros Live with walkmanemre is küldözgetik egyfolytában.
2012. júl. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
elnézést,nem voltam pontos.a mobil netet úgy értettem,h rendes internet,ami usb-s,szal h gépre van,és 2 gigát lehet vele letölteni.így is érvényes az,h nem küldhetnek?hisz internetezek,akk nem mind1 h min?
2012. júl. 12. 21:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Tehát ha jól értem, 2GB után van túlforgalmazási díj. Ez esetben sem kéne tudtommal, hisz a mobilnet lényege pont a rugalmasság, hogy mindennel használható. Minden esetre azért szerintem hívd fel a 1220-at. Ők tudnak mindenképp pontos infót nyújtani.
2012. júl. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
a szép a dologban,h ha túllépem,akkor sincs plusz díj,csak lassítják a forgalmat.most már megnyugodtam,köszi:D
2012. júl. 12. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!