Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megnézheti egy telefonszervize...

Megnézheti egy telefonszervizes a leadott mobilom tartalmát? Tehát képeket, videókat meg ilyeneket?

Figyelt kérdés
2012. júl. 11. 21:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Nyilván meg.
2012. júl. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De nyilván bizalmasan kezeli nem??
2012. júl. 11. 21:44
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem valószínű.
2012. júl. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
;) nyugi ha meg is nézi úgy tesz mintha nem nézte volna meg..
2012. júl. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
biztos lehetsz abban, hogy megnézi, ha olyat talál akkor mindenkivel megosztja odabenn. Visszaélni nem fog vele, tehát napixaron nem valószínű hogy fenn leszel, de ha barátnős szexes képeid vannak, az lehet el lesz mentve neki is. Olyan adatokat, képeket amiből hátrányod származhat tanuld meg nem tartasz ilyen eszközökön.
2012. júl. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy megnézheti, de miért félted ennyire azt a tartalmat? Ha a párod szexi videói és képei vannak rajta, akkor én csak büszke lennék a helyedben, milyen szexi párod van. ;-) Nincs ebben semmi rossz! Én is tárolok ilyesmit a telefonomon, és ha valaki belenéz, hát tuti előbb jön zavarba, mint én. :-))))
2012. júl. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy régi ismerősöm szervizes, és az hagyján, hogy megnézik, de használják az adatforgalmadat, simán telefonálnak, és még sorolhatnám. Persze, van kivétel, de a legtöbb ezt csinálja. Vigyázz ezekkel.
2012. júl. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát aki sim kártyával együtt adja szervizbe a telefonját az meg is érdemli, hogy telefonáljanak róla...
2012. júl. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!