Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehetséges vmilyen program...

Lehetséges vmilyen program segítségével kifigyelni, hogy más mit internetezik mobiltelefonon? És ha igen, és bemegyek az ügyfélszolgálathoz, hogy nem törték-e fel a telefont, vagy ilyesmi, akkor meg tudják állapítani, vagy tudnak ebben segíteni?

Figyelt kérdés

Már évek óta ez megy, hogy az ismerőseim, akik utálnak engem, célozgattak (egyiküknek blogja van, és ott )... azzal kapcs. amit telefonon neteztem, és azzal kapcs. amit gyak.kérdésekre kiírtam... hosszú lenne elmagyarázni, de tudnék mutatni két olyan GYK - kérdésemet is, ahol teljesen biztos hogy az egyikük írt nekem!

(és még pár olyat ahol valószínűleg a másikuk)

És ő egyébként az egyik mobilszolgáltatónál dolgozott, szóval biztosan ért ehhez, hogy hogyan kell ezt kifigyelni, hogy mit netezek mobiltelefonon! De ez nem igazság, hogy mindenki tud netezni anélkül hogy vmi baja származna belőle csak én nem...:'(


Ti mit tennétek a helyemben? Nincs pénzem most új mobilra, de már korábban cseréltem tel.készüléket is, meg sim-kártyát is, és ezek ugyanúgy folytatódtak tovább (ők tudják a számomat).

Jelszavakat is lecseréltem, GYK-nak is írtam, de továbbra is...

Amúgy volt okuk rá, hogy így viselkedjenek velem, de most már véget akarok ennek vetni mindörökre, mert nagyon rossz hatással van a lelki egészségemre az egész, akármennyire is próbálok nem foglalkozni velük (meg ki tudja kinek mit pletykálgatnak rólam, mert hallottam régebben hogy miket mondtak rólam, és megaláztak stb); mobilnetre meg több okból is szükségem van. Hogyan szabadulhatnék meg végre tőlük, és mivel vághatnék vissza??? vagy hagyjam inkább???


2012. júl. 11. 22:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Válts szolgáltatót. Azokhoz menj, ahol nem ezek a jóindulatú ismerősök dolgoznak. :-) A visszavágást pedig felejtsd el, a visszavágás egy valamire jó csak: hogy bebizonyítsd, semmivel nem vagy különb náluk. Még csak jó érzést sem okoz. :-/
2012. júl. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 menta34 ***** válasza:
korábban mobilszolgáltatónál dolgozott és most kívülről belép és lekérdezi, hogy te mit netezel? ez nem túl hihető, ilyen esetekben prózaibb válasz szokott lenni - pl. otthagytad a telefont és matattak benne.
2012. júl. 12. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem írtad milyen mobilod van , de egy gyári beállítás visszaállítása segíthet ilyen esetben , mert az el tudja távolitani azt a kémprogramot , amit valószínüleg ők telepítettek a mobilodra
2012. júl. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!