Hogy oldjam meg?

Figyelt kérdés
Na vettem egy Vodafone 845-őt már elég régen, és múltkor hallgatom a rádiót füldugóval és kihúzom mert már nem volt kedvem. És látom hogy felül nem tünik el a dugónak a kis ikonja gondoltam majd eltűnik elkezdem hívni a tesómat de nem hal ö se meg én se és a füldugó ikonja mai napig ott van. De tesómnak jó a telefonja de én akárkit hívok sose hallom meg ő se engem ! Hogy tudom elvenni felülről az ikont ??? Hogy végre normálisan telefonáljak !
2012. júl. 12. 09:48
 1/7 anonim ***** válasza:
gondolom a fülhallgató vissza dugás és újra kihúzást nem próbáltad, ugye? - ha más nem headsettel tudod használni ;)
2012. júl. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Már próbáltam sajnos :-(
2012. júl. 12. 09:59
 3/7 anonim válasza:
az mienknel meg a java jel nem tunik el,olyankor kikapcsolom,es ujra bekapcsolom...egyszeru megoldas de szokott segiteni...ha nem akkor szerviz....
2012. júl. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát azt is próbáltam :(
2012. júl. 12. 10:10
 5/7 anonim válasza:
hat akkor tenyleg szerviz... mert neked nemcsak az "ikonnal" van bajod...valamit benyomhatott belulrol,es meg mindig "azthiszi" hogy ott van a fulhallgatod...ezert nem hallassz semmit....es hogyha megint visszaraknak a fulhallgatod,akkor sem hallassz semmit???
2012. júl. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Fűlhallgatóval igen hallom a zenét mindent igazad van :S
2012. júl. 12. 10:29
 7/7 anonim ***** válasza:
próbálj meg szoftverfrisittést
2012. júl. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!