Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jó symbianos játékokat,...

Jó symbianos játékokat, alkalmazásokat irtok?

Figyelt kérdés
Nokia X6-00 16GB

2012. júl. 12. 10:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát a listám elég régi, de hátha hasznát veszed.


Xplore - Fájlkezelőnek

Power MP3 - zenelejátszónak

MobiReader - könyvolvasónak

Opera mini - böngészőnek


Játékból nekem a Farm_Frenzy volt fenn sokáig régen. Jópofa. De ebben szerintem más segít majd mert telefonon nem szerettem játszani.


SPB Shell ha szeretnéd kicsit logikusabban használni. Ha jól tudom az X6 még nem az új Belle felülettel dolgozik. Ha tévedek akkor ennek lehet nincs értelme nálad.


Ugyanarra alternatíva az Orange Tsunami. Én most ezt használom de igazából mind1 és kicsit macerásabb lehet feltenni mert fel kell törni hozzá a telefon szoftverét először.


Dayhand imput - Egy páratlan billentyűzet megoldás a magyar nyelvhez. A mai napig gépelésre a leghasználhatóbb onscreen keyboard (sajnos sok hiba van benne máshol). Szintén fel kell törni a szoftvert és kicsit nehézkes az első beállítás.


Értelmetlen appok: Heart rate monitor meg a Coin tosser vagy a Geiger és a Car locker. Ezek jópofák de nincs különösebb hasznuk.


SPB TV. Magyar adókkal! Egy elég ó TV app. Telepítés után be kell állítani neki hogy lásd a magyar csatornákat mivel alapértelmezésben (valamiért) nem ezek vannak bejelölve :P


Fake Calls - Jól jöhet és egész jó beállításai vannak. Ha néha ki akarod menteni magad egy hívással valahonnan beállíthatod hogy kikapcsolt képernyőnél a piros gomb megnyomása után mondjuk 2 percel imitáljon egy bejövő hívást valakitől ( beállíthatod kitől akár). A többit a fantáziádra bízom.


Hirtelen ennyi jutott az eszembe

2012. júl. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi amugy nem a belle felülettel dolgozik
2012. júl. 12. 20:56
 3/3 anonim ***** válasza:
ovi maps racing loim 3 climate mission finger print mazelock origo időjárás
2013. febr. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!