Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphoneon előfizettem Go! Net...

Iphoneon előfizettem Go! Net M díj csomagra 100mb, rámentem 1 weboldalra onnan 1 cikkre és 3mb hiányzik máris, ez normális?

Figyelt kérdés

Nem lehet ,hogy közbe magán frissített a telefon valamit? és az is levet belőle, ha igen nem lehet azt kikapcsolni?


Amúgy ez a csomag 2 hónapig 90ft aztán 1000, és 2hónap után csak úgy simán lemondhatom:D?



#adatforgalom #iPhone #Go! Net M díjcsomag
2012. júl. 12. 13:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsold ki az automatikus szinkronizálást.
2012. júl. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hol kell?
2012. júl. 12. 13:41
 3/8 anonim ***** válasza:
Beállitások>Fiókok és szinkronizálás>Automatikus szinkronizálás -innen a pipát vedd ki
2012. júl. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Fiókok és szinkronizálás, ilyen menü nekem nincs a beállításokban :S
2012. júl. 12. 13:50
 5/8 anonim ***** válasza:
Jaaaj bocs fáradt vagyok ma... Androidra értettem :D
2012. júl. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Használd a mobilra optimalizált oldalakat, pl.: m.akarmi, lényegesen kevesebb adatforgalom.
2012. júl. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Használj Opera Mini böngészőt, ami a telefon kijelzőjére optimalizálja a weboldalakat! Ez a legtöbb telefonra gond nélkül telepíthető. Bár, ha sokat netezel a 100 MB így sem fog sokáig tartani, ha kimerítetted, jelentősen belassul az adatforgalom.

2 hónap után simán lemondhatod.

2012. júl. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Letöltöttem már az operát, mennyivel csökkenti az adatforgalmat ? Megszoktam a szafarit , de ha lényeges a különbség akkor lehet áttérek.

De mint a fölötted lévő válaszoló írta pl. rámegyek az indexre annál safariban is automatikusan az m.index.hu jön be, tehát ott automatikus.

2012. júl. 14. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!