Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?

Milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés

Na jó. Már a harmadik kérdésemet teszem fel ezzel a témával kapcsolatban. Először biztos voltam benne, hogy a Samsung Galaxy S3 kell. Aztán rájöttem, hogy nagyon drága, úgyhogy biztos voltam benne, hogy a Sony Xperia S-t veszem. Nekem nagyon tetszik a Galaxy, és ha nagyon akarom akkor megveszem, hiába drága. Mondják, hogy csak vagánykodásra jó, de nekem tényleg tetszik. Nem a külseje. Nem mondom, hogy rossz, de lehetne jobb is. Kicsit olyan mint egy tepsi. Nem baj, hogy nagy. Nagy kijelzőjűt szeretnék venni, de jobban is megoldhatnák volna. És kár, hogy nincs feketében.Meg az a pentile technológia se lehet valami jó. De azt el lehet viselni mert nagy a kijelző, nem látszik annyira. Ínkább az tetszik ami belül van. Gomdolom láttátok a reklámot. Designed for humans, insipired by nature...Hetek óta ezen gondolkodom, átrágtam az egész netet, informálódtam, de még a pénz sincs meg. Eladok egy pár cuccot....ja igen 14 éves lány vagyok, és nem villogni szeretnék, csak nagyon beleszerettem 2 telefonba. Nem kell azt mondani, hogy egy ilyen kislánynak még nem való ilyen komoly, és ráadásul drága telefon. A sony meg jó és kész arról nincs mit mondani. Meg azok az NFC bogyók is tetszenek. De a lényeg az, hogy az egy sokkal komolyabb telefon, a sony beváltabb mint a samsung. Igazából azt várom, hogy valaki lebeszéljen a samsungról. Olyan mintha szerelmes lennék és tudnám, hogy az egyik megbízhatóbb, a másik meg egy bűnöző, tetovált, motorral meg minden :D, úgysem tartana sokáig, de nekem mégis az tetszik.

De a Sony is tetszik.

Attól is félek, hogy a Samsung nem tartana sokáig. Most egy olyan telefont szeretnék ami sokáig tart, évekig.

Mit gondoltok? Remélem nem hagytam ki semmit, így is sokat írtam. Előre is köszönöm a válaszokat.



2012. júl. 12. 23:06
1 2
 1/17 anonim válasza:
Sony Xperia U-ra nem gondoltál? Az inkább illene egy lányhoz, szerintem, és még nagyon jól is néz ki! De amúgy, ha lenne annyi pénzem, valszeg a Samsungot venném meg. De a Sony kijelzője is gyönyörű. 14 évesen nem sajnálsz ennyi pénzt költeni egy telefonra???
2012. júl. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
ha xperia akkor csak s, a többin is átrágtam már magam, meg a HTC One X-en is. Az is jó de valamiért nem tetszik, talán mert htc. nem tudom.
2012. júl. 12. 23:17
 3/17 A kérdező kommentje:
Tavaly nyáron dolgoztam, hogy meglegyen egy IPod touch 4G. Most azt akarom eladni. És mivel dolgoztam érte, ezért sajnálom eladni, annyira nem, hogy visszatartson a telefonvásárlástól, de ha veszek egyet, akkor ne bánjam meg. tehát félek a Samsungtól. Nem volt még kipróbálva a családban. Apámnak most van egy IPhoneja, és azt mondja, hogy az a jó. Csak én most valami újat akarok kipróbálni. Mert az ipod touch is olyan mint egy iphone.
2012. júl. 12. 23:20
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

hátt....

[link]

Szerintem a sony-t vedd!

Miért?

1x: 14 éves vagy.. a reklámok nagyon szeretik a te korosztályod azért mert mit látszik is elhitetik veled h neked ez kell, pedig ha megveszed arra fogsz rájönni hogy nem érte meg ( azért is mert samsung=iPhone=>túlárazottak)

2x: 14 évesen szerintem picit nagy lenne a 4,8" (mondjuk a 4,3"se kicsi) de azt még mindig könnyebben zsebre vágod mint az S III-at

3x "Ínkább az tetszik ami belül van" A samu-ban 4 magos bla bla bla van aminek nagyon nincs értelme,,,még egy igazi kocka fajzat se tudja kihasználni nem hogy te :) (szerintem nem lehetsz valami nagy kocka ),,és az tutira veszem hogy a sony-n egy játék sem akad,,bőven elég a 2 mag

4x:nagyon jó a nagy kijelző meg a modern technolózsíí de azt szeretnéd h félnaponként a töltőn legyen a majd 200k-s telefon ?

5x: A samsung eleve nem jó választás mert nagyon túl árazott

6x: A sony elegáns, nagyon erős hardverrel bír de nem feleslegesen erőssel, és ott van neki még a 12MP-es kamerája amivel azért lehetne facebookos "pózolós" fényképeket csinálni :D

Te tudod h melyiket választod végül de ne legyél ennyire befolyásolható ember,hogy amit mutatnak a TV-ben azt kell megvenni mert az a jó.

Racionálisan nézd ezt a két telefont meg hogy számodra melyik lenne használhatóbb az életedben.:)

2012. júl. 13. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Off:

Hol találtál munkát 14 évesen??? Én 15 vagyok 2db nyelvvizsgával és nem találok munkát!! :O

2012. júl. 13. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Xperia Ion-t nem várod meg? Gyakorlatilag ugyanaz mint az S csak erősebb aksival (az Xperia S legnagyobb hátránya a gyengus aksi), prémium anyaghasználattal.
2012. júl. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy az S3 "belső" ne tévesszen meg, semmi értelme. Az én Asus transformeremben egy 2x1Ghz-s processzor van és a legszebb játékokat akadásmentesen, gyönyörűen viszi, és még 10 "-on is megvan a wow-effekt.

És a játékokon kívül SEMMI nem indokol egy erős hardvert egy telefonban.

2012. júl. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Vagra Ádám ***** válasza:
100%
Nekem a Sony van, nagyon jó nem akad. Egyébként a felbontása jobb a Sony-nak. Én is 14 vagyok és rengeteg játékot ráraktam. Szóval szerintem a Sony-t válaszdd
2012. júl. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Szerintem is a sonyt vedd.

Egyszerűen azért, mert azon is fut minden akadás mentesen, nem kell ezért még +40k-t költeni, főleg úgy, hogy meg is dolgoztál érte, a kamerája jobb, és szerintem a mérete is ideális. Az S3 az már olyan nagy, hogy nem fér el egy átlagos ember kezében normálisan, és a zsebbe se nagyon, és így nagyobb az esélye, hogy ellopják.

2012. júl. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ha akarsz Tegra exkluzív játékokat, akkor HTC One X. Ha nem, akkor Xperia S.
2012. júl. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!