Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért készít vakuval sárgás...

Miért készít vakuval sárgás képeket a telefonom?

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy Ace

2012. júl. 13. 10:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Pl a fehér egyensúly értékelése nem jó. Fogalmam sincs, lehet e egyedi FE-t beállítani a telefonon. ( A legolcsóbb kompakt gépek is tudnak ilyent).
2012. júl. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem jó..állítottam rajta mindent de sehogy sem lett jobb.. az összes színre olyan mintha ráhúzna egy sárgás árnyalatot.
2012. júl. 13. 12:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is ACE van, még sosem nézegettem iylen szempontból, mert van egy Canon SX230 gépem, azzal csinálom az igényesebb fotókat, ezzel csak úgy szórakozom. De van fehéregyensúly állítás, most néztem meg, és 2.3.6-nál múködik is, igaz nekem főzött ROM van, két napja használom az IImaGinary ICS Final ROM-ot, nagyon jó, pont olyan mintha igazi ICS lenne.
2012. júl. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!