Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki el tudná nekem magyaráz...

Valaki el tudná nekem magyarázni ezt a szinkronizálás dolgot?

Figyelt kérdés

Xperia X8-am van, de nem igazán értem ezt a szinkronizálást, mire jó stb.


Másik: Van 64 telefonszám a telefonkönyvben, amiket mostanában írtam be azoknál megkérdezte, hogy akarom-e szinkronizálni, arra mentem, hogy nem. Most újraraktam a telót és csak a 48 szinkronizált számot mutatja. El vannak mentve a névjegyek sd-re, tehát vissza tudom rakni, de hogy lehet megoldani, hogy a maradék 16 is szinkronizálva legyen?



2012. júl. 13. 11:05
 1/2 anonim ***** válasza:

A szinkronizálás a Google fiókod és a telefonod között "cserél" adatot, ami azt jelenti, hogy ami a telódon van, azt feltölti a Google-ra, ami a Google fiókodban van, azt meg a telefonodra!

Kapcsold be az Automatikus Szinkronizálást, ehhez: Beállítások > Fiókok és szinkronizálás > Automatikus szinkronizálás (ott pipa be)

2012. júl. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. júl. 25. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!