Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Eltörött a tablet pc -m...

Eltörött a tablet pc -m kijelzője. JAvítható? és ha igen mennyiért?

Figyelt kérdés
Az a baj hogy hűségnyilatkozat van rajta és majd vissza kell adni. Azt mondták hogy akiktől vettem azok 5000 ért csak MEGNÉZIK. Nem tudom elküldjem-e ezért érdekel hogy javítható-e.

#PC #szerviz #törött #android. tablet
2012. júl. 13. 13:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyon pontosan leírtad a gép típusát,így én is írok ennek megfelelően . Vagy lehet javítani vagy nem. Előbbi esetben az ár 5eFt-tól a csillagos égig tart.
2012. júl. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha az érintőképernyő nem sérült és csak a plexit/üveget kell cserélni, akkor mázlid van és olcsóbb lesz. Ha az érintős réteg is sérült, akkor drága mulatság lesz.
2012. júl. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Huawei Ideos s7 slim, inviteles és az a baj hogy nem csak törött de ilyen zöld meg fekete csíkok vannak csak és nem nagyon (na jó azért egy kicsit igen) látni az alap hátteret, de az érintést tökéletesen veszi.
2012. júl. 16. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!