Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a világ legjobb telefon...

Melyik a világ legjobb telefonja szerintetek?

Figyelt kérdés

2012. júl. 13. 14:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
telefonálásra? A legegyszerűbb vezetékes. Megbízható, nem merül az akksi, egyszerű kezelhetőség, bár nem annyira mobilis.
2012. júl. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
HTC One X,Samsung Galaxy S3(bár eléggé túlárazott!),Sony Xperia S,Iphone 4S,hamarosan iPhone 5
2012. júl. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Az enyém :D

Ez izlés kérdése, kinek milyen tetszik, illetve mik az igényei. Szerintem legyen érintös, bár ennek is megvannak a hátrányai(pl. az enyém a zsebembe önálló életre kel :D ), nem muszáj androidos legyen, mert annak bonyolultabb a menüje(már ameiknek), persze ha játszani szeretnél rajta, akkor tényleg androidos lenne a legjobb, de számomra nem az a fontos. Legyen rajta számológép, átváltás, idömérö, stb. de ez már alap, szükségszerü számomra GPS és internethozzáférés (nagy utazó lévén) és persze jó minöségü kamera, hogy mindent meg tudjak örökíteni, amit láttam, és ehez persze jó nagy tárhely na meg Micro SD kártyával legyen bövíthetö. Legyen jó a hangminósége is, mert a hosszú úton zenét is kell hallgatni, és a legfontosabb: lehessen telefonálni vele :), mert mostanában a sok extra között az már szinte el is vész, a videóhivás is eleg jó, de nekem nincs nagyon lehetöségem használni, mert az ismeróseimnek nagyjábol nincs, vagy nincs 3G jel. Az aku is fontos, tartsa sokáig az áramot, mert nincs mindig lehetöségem tölteni, kb. hetente kell az enyémet.

ui. Ha nem szeretnéd, hogy egy kis betonmérgezéstöl tönkremenjen egyértelmüen Nokia 33.10 viszi a pálmát

ui. bizonyára érdekel, milyen az én telefonom, ha már a legjobbnak neveztem meg; Lg gt505; persze elég sok negatív véleményt olvastam már róla, de nekem még soha nem vacakolt peddig már 2 éve megvan, és mindenre benne van ami kell nekem ( néha picit több is), és bár fakó a kamerája, megfelelö beállíttások mellet elég szép képeket lehett készíteni vele, szerintem a nagyjából zöld képek lettek a legjobbak(pl. egy erdö) Ja és számomra az is fontos, hogy legyen rajta Microsoft Office wiever is, mert sokszor használtam azt is. Egyetlen dolgot változtatnék meg rajta, ha egy picit nagyobb lenne a képernyöje, akkor jobb lenne.

2012. júl. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha telefonálásra kell, én valami műholdasat ajánlanék, azzal a sivatag közepén is tudsz beszélni.
2012. júl. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!