Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom feltörni a...

Hogyan tudom feltörni a jelszót Samsung-on?

Figyelt kérdés
Van egy samsung telefonom, és ha nincs benne a sim kártya akkor működik, ha benne van akkor a bekapcsolásnál kér egy jelszót. Én már kóddal reseteltem is , de még mindig semmi. Nem telefon zár, nem is pin-kód, nem is biztonsági kód. A beállítások menü/biztonság almenüben van egy olyan hogy jelszó módosít, már oda is új jelszó van, és még enged be, csak azt írja telefon zárolva. Ha beütök bármilyen kódot akkor is: "telefon zárolva!" És nem enged be kártyával! Segítségek szeretnék kérni ehhez a problémához. Előre is köszönöm a válaszokat!
2012. júl. 13. 16:47
 1/5 anonim válasza:
azt javasolom vidd vissza ahol vetted és kérdezd meg az eladót
2012. júl. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én tudom
2012. júl. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
akkor talán írd is le ne azt írd hogy én tudom mert válaszokat kért nem beszólásokat.
2012. júl. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
tudom
2012. júl. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
tudom azt is , hogy........................................ lopott a telefon
2012. júl. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!