Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik telefon...

Szerintetek melyik telefon jobb: BlackBerry vagy iPhone? L/17

Figyelt kérdés
Használhatatlan hozzászólásokat nem kérnék! Köszönöm! :)
2012. júl. 13. 17:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%

A BB inkább vállalkozóknak és managereknek való, az Iphone plázacicáknak és homokosoknak.

Ha egyik sem vagy akkor, vegyél Nokia Lumiát vagy Samsung Galaxy S-t, vagy egy Sony-t.

2012. júl. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
28%

Én sem vagyok iPhone párti, de nem is vagyok akkora idióta, mint az előző.

BB fiataloknak szar, üzletembereknek talán jó, bár azoknak is ugyanúgy jó lenne egy iPhone vagy Androidos telefon.

2012. júl. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az első nem mondott hülyeséget amúgy. De szerintem ha sokat sms-ezel, akkor egy BB jobb, mint egy iPhone. De ha zenére és multimédiára mész, akkor iPhone.
2012. júl. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Különböző oprendszer, különböző elönyök.

Ha az email és az üzenetkezelés a

legfontosabb, akkor BB,

ha multimédia, net, programok akkor

iPhone.

Egy 17 éves lánynak inkább iPhone!

2012. júl. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Már vannak igazán csajos BlackBerryk is, én azt ajánlom! Sokkal különlegesebb lehetsz vele, és az a tapasztalatom hogy a korodbeli lányok amúgy sem boldogulnak az iPhone-nal kapcsolatos beállításokkal, rátöltésekkel, kezeléssel, stb.
2012. júl. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2012. júl. 13. 22:30
 7/12 anonim ***** válasza:
Az első hülye.... Lumia szar telefon.. Vegyél BlackBerry-t az csajos!! Vagy esetleg egy fehér iPhone-t!
2012. júl. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mér lenne szar a Lumia?? nem egy kategória egyik sem. BB-nek meg csomó olyan tulajdonsága van, amit nem tud kihasználni..ezért jobb az iPhone, de drágább is.
2012. júl. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Közelítsd meg így a kérdést:


Az iPhone eredetileg egy kiváló médialejátszó eszköz, ami telefon funkciókat kapott.

A Blackberry egy kiváló telefon, ami médialejátszó funkciókat kapott.


Melyik a fontosabb?


Miután meglett a tabletem szerettem volna végre egy telefonra cserélni a nagyképernyős érintős telefonom. Az első amit el akartam kerülni, hogy egy másik érintőképernyős telefonra legyen ez a csere.


A telefon a tablet mellé tényleg csak telefonálni és üzeneteket írni kell. Könyvolvasásra a fotelban/játékra a gyerekeknek (és néha nekem :P)/filmnézésre a barátnővel a vonaton/...stb sokkal jobb a tablet mint a telefon. És itt győzött a Blackberry nálam.


Látszik rajta, hogy minden apró részlete arra lett kihegyezve, hogy te ezen a készüléken telefonálni fogsz. Az érintős telefonomon nem szívesen chateltem vagy írtam hosszabb üzeneteket. A Blackberryvel ugyanez nagyon gyorsan megy. Jók a gombok nyomáspontjai, gyors és gördülékeny az egész. Az értesítéseit diszkréten, sose tolakodóan jelzi mégis mindent észreveszek rajta. Nagyon jól testreszabható a telefon és más kapcsolati funkciói. A szoftveren belül a legtöbb alkalmazás a rendszerbe épül és annak részeként használhatod.

Elegáns, kifejezetten jó megjelenést kölcsönöz a tulajdonosának.


DE!


A telefonok világát nem véletlenül kavarta fel az első iPhone és lett őrült népszerű. Az emberek nagyrészének ugyanis nincs szüksége a valóságban igazán mobiltelefonra. Nem kap száz helyről üzeneteket naponta, nem kell telefonhívások tucatjait lebonyolítania. De szereti az alkalmazások ezreivel kitalálni, ő mire tudná használni a kis "zsebkompjúterét". Van aki szeret játszani, van aki sportolni viszi és lehet, hogy van aki papagálytollakat akar számoltatni vele. Valószínűleg talál rá egy appot (ugyanez igaz az androidra is) A balckberryvel szemben ez nem csak arra jó, hogy telefonálhass rajta és üzeneteket küldözgethess vele. Lehet vele azt is, de nem ez az erőssége. A legtöbb embernek azonban ez bőven elég.


Tablet mellé szerintem jobb egy telefon amit telefonként tudok használni és erre a Blackberry jó.

2012. júl. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
lg nexus 4 a legjobb az vegyél
2013. ápr. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!