Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ma vettem egy Nokia asha 302,...

Ma vettem egy Nokia asha 302, micro simkártyával lehet használni. És ha nem és előfizetéses vagyok igényelhetek új kártyát?

Figyelt kérdés
2012. júl. 13. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Mivel nem micro Simes ezért nem kell megvágatnod a szolgáltatónál, és ki sem kell cseréltetned microsimre.
2012. júl. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
csak hogy olyan problémám van hogy véletlen úgy törtük ki az új sim kártyát és mivel már nem tudom visszacsinálni így van egy micro sim kártyám és egy telefonom ami nem működik azzal.. a kérdés az hogy tudnak e új számot adni?
2012. júl. 13. 22:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Minek? GSM boltokban párszáz forint körül szokott lenni Sim adapter, amibe rakva a simet, újra normál méretű lesz a kártya.
2012. júl. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


No....a T-nél jelenleg 95 FT egy adapter.Felesleges az új számmal, meg új kártyával sz*rakodni.Feltéve, ha a microsim szabványos microsim.Mert ezt a "kitörtük" dolgot nem nagyon értem.

2012. júl. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
óóóó.. köszönöm a sim adapter be fog válni
2012. júl. 13. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!